Open Omega (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Login
hr: Prijava

en: Menu
hr: Izbornik

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar
