Open Omega (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Download
it: Scarica

en: Login
it: Accedi

en: Downloads
it: Download

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Unpublished
it: Non pubblicato
