Open Omega (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Unpublished
lv: Nepublicēts
