Open Omega (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
