Open Omega (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Download
fa: دانلود

en: Menu
fa: قائم

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: Unpublished
fa: منتشر نشده
