Open Omega (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Download
pt: Descarregar

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Unpublished
pt: Não publicado
