Open Omega (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Download
ro: Descarcă

en: Menu
ro: Meniu

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Unpublished
ro: Nepublicat
