Open Omega (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Download
sk: Prevziať

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Unpublished
sk: Nezverejnené
