Open Omega (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Download
sl: Prenesi

en: Login
sl: Prijava

en: Menu
sl: Meni

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar
