Open Omega (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Download
sv: Ladda ned

en: Login
sv: Logga in

en: Menu
sv: Meny

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Unpublished
sv: Ej publicerad
