Open Omega (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Download
ast: Baxar

en: Menu
ast: Menú

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
