Open Omega (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Download
az: Yüklə

en: Menu
az: Menyu

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb
