Open Omega (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Download
bg: Свали

en: Menu
bg: Меню

en: Add new comment
bg: Коментар
