Open Omega (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Menu
cy: Dewislen

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd
