Open Omega (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Download
el: Λήψη

en: Login
el: Είσοδος

en: Menu
el: Μενού

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο
