Open Omega (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Menu
eo: Menuo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: to post comments
eo: por aldoni komentojn
