Open Omega (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Download
he: הורדה

en: Login
he: כניסה

en: Menu
he: תפריט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Branding
he: מיתוג
