Open Omega (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
