Open Omega (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Download
is: Hala niður

en: Login
is: Innskráning

en: Menu
is: Valmynd

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Unpublished
is: Ekki birt
