Open Omega (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Download
kk: Жүктеу

en: Menu
kk: Мәзір

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу
