Open Omega (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: Menu
ku: پێڕست

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌
