Open Omega (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Download
nn: Last ned

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Unpublished
nn: Upublisert
