Open Omega (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content
te: సారము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Menu
te: మెనూ

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
