Open Omega (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Download
fa: دانلود

en: Login
fa: ورود

en: Menu
fa: منو

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Posted by !author on !date
fa: ارسال‌شده توسط !author در !date

en: Branding
fa: علامت گذاری

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم
