Open Outreach (7.x-1.0-rc11) - en to af translation catalogue (406 entries)

en: Home
af: Tuis

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: enabled
af: geaktiveer

en: enable
af: aktiveer

en: context
af: konteks

en: delete
af: verwyder

en: Register
af: Registreer

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: approve
af: keur goed

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: 1 post | @count posts
af[0]: 1 posstuk
af[1]: @count posstukke

en: Value
af: Waarde

en: Totals
af: Totale

en: Email address
af: E-posadres

en: Private
af: Privaat

en: content
af: inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Replies
af: Antwoorde

en: Last Post
af: Nuutste Posstuk

en: Closed
af: Gesluit

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: page
af: bladsy

en: more
af: meer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Explanation or submission guidelines
af: Verduideliking of invoerriglyne

en: Article
af: Artikel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: footer
af: onderskrif

en: Comments
af: Kommentaar

en: Priority
af: Prioriteit

en: More
af: Meer

en: Action
af: Aksie

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: On
af: Op

en: For
af: Vir

en: new
af: nuut

en: error
af: fout

en: Tags
af: Etikette

en: Block title
af: Bloktitel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Home page
af: Tuisblad

en: Categories
af: Kategorieë

en: Version
af: Weergawe

en: Go
af: Gaan

en: view
af: bekyk

en: updated
af: opgedateer

en: all
af: alle

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: register
af: registreer

en: Login
af: Gebruiker

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Variable
af: Veranderlike

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: Types
af: Tipes

en: Hierarchy
af: Hiërargie

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: Parents
af: Voorgangers

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: settings
af: verstellings

en: Back
af: Terug

en: header
af: opskrif

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Forum name
af: Forumnaam

en: results
af: resultate

en: search
af: soek

en: theme
af: tema

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Statistics
af: Statistieke

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Unknown
af: Onbekend

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Upload
af: Oplaai

en: Picture
af: Prentjie

en: type
af: tipe

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: action
af: aksie

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Activated
af: Geaktiveer

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Last post
af: Laaste pos

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: User picture
af: Gebruikersbeeld

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Selected
af: Geselekteer

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Score
af: Punt

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Signature
af: Handtekening

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Locale
af: Lokaal

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Log message
af: Logboodskap

en: Poll duration
af: Stembusduur

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Term name
af: Termnaam

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Overridden
af: Oorheers

en: Watchdog
af: Waghond

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Last update
af: Laste opdatering

en: %time ago
af: %time gelede

en: Updated:
af: Opgedateer:

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Performance
af: Werkverrigting

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Load
af: Laai

en: System
af: Stelsel

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Send
af: Stuur

en: next
af: volgende

en: Method
af: Metode

en: Recent posts
af: Onlangse posstukke

en: Table
af: Tabel

en: !time ago
af: !time gelede

en: Other
af: Ander

en: Navigation
af: Navigasie

en: access content
af: toegang tot inhoud

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Log in
af: Teken in

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Users
af: Gebruikers

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Referrer
af: Verwyser

en: Anonymous
af: Anoniem

en: <All>
af: <Alles>

en: Administer views
af: Administreer views

en: Wildcard
af: Plekhouer

en: Optional
af: Opsioneel

en: Order
af: Bestelling

en: Recent comments
af: onlangse kommentaar

en: Preformatted
af: Voorafgeformateerde

en: Profile
af: Profiel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Operation
af: Operasie

en: reply
af: beantwoord

en: You have to specify a valid date.
af: Jy moet 'n geldige datum spesifiseer.

en: comments
af: kommentaar

en: 1 new | @count new
af[0]: 1 nuut
af[1]: @count nuut

en: Delete rule
af: Skap reël

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: Forum statistics
af: Forumstatistieke

en: Show
af: Vertoon

en: Edit term
af: Wysig term

en: Allowed HTML tags
af: Toegelate HTML etikette

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Full text
af: Volledige teks

en: Source
af: Bron

en: published
af: gepubliseerd

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Please enter some keywords.
af: Voer asb. 'n paar sleutelwoorde in.

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Languages
af: Tale

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Long
af: Lank

en: Short
af: Kort

en: Posts
af: Posstukke

en: Workflow
af: Werksvloei

en: None.
af: Geen.

en: Revert
af: Rol terug

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Log out
af: Teken uit

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: People
af: Mense

en: warning
af: waarskuwing

en: No statistics available.
af: Geen statistieke beskikbaar nie.

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Results
af: Resultate

en: open
af: oop

en: Parent term
af: Voorgangerterm

en: Parent terms
af: Voorgangerterme

en: revert
af: rol terug

en: Permissions
af: Regte

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: Product
af: Produk

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Gray
af: Grys

en: Unformatted
af: Ongeformatteerde

en: previous
af: vorige

en: Themes
af: Temas

en: Translations
af: Vertalings

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: administer nodes
af: administreer nodes

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: Default options
af: Verstekopsies

en: Processing
af: Verwerking

en: disable
af: deaktiveer

en: Shortcuts
af: Kortpaaie

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Apply
af: Pas toe

en: Display on separate page
af: Vertoon op aparte bladsy

en: Location of comment submission form
af: Ligging van kommentaar toevoegingsvorm

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: Blocks
af: Blokke

en: Page specific visibility settings
af: Bladsy-spesifieke sigbaarheidsverstellings

en: Show block on specific pages
af: Vertoon blok op spesifieke bladsye

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
af[0]: 1 item suksesvol verwerk:
af[1]: @count items suksesvol verwerk:

en: Permission
af: Permissie

en: Blue
af: Blou

en: Profiles
af: Profiele

en: Hot topic threshold
af: Warmonderwerp drumpel

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Rearrange
af: Herrangskik

en: Show only items where
af: Vertoon slegs items waar

en: A list of files attached to the node.
af: 'n Lys van lêers aan die node geheg.

en: Book navigation
af: Boeknavigasie

en: !a comments per page
af: !a kommentare per bladsy

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: The picture of a user.
af: Die beeld van 'n gebruiker.

en: User profile
af: Gebruikersprofiel

en: The profile of a user.
af: Die profiel van 'n gebruiker.

en: Vocabulary terms
af: Woordeskat terme

en: 1 year | @count years
af[0]: 1 jaar
af[1]: @count jare

en: 1 week | @count weeks
af[0]: 1 week
af[1]: @count weke

en: 1 min | @count min
af[0]: 1 minuut
af[1]: @count minute

en: 1 sec | @count sec
af[0]: 1 sekonde
af[1]: @count sekondes

en: Add a node from your site as content.
af: Voeg 'n node toe van u werf af as inhoud.

en: Argument wildcard
af: Argument plekhouer

en: Black
af: Swart

en: Greek
af: Grieks

en: Edit rule
af: Wysig reël

en: Edit forum
af: Wysig forum

en: Default order
af: Verstekorde

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: sort by @s
af: sorteer volgens @s

en: and
af: en

en: Save rule
af: Stoor reël

en: Create @name
af: Skep @name

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie

en: Menu Settings
af: Menuverstellings

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: permissions
af: permissies

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
af: Toegang sal verleen word aan gebruikers met die gespesifiseerde toestemmingstring.

en: Localization
af: Lokalisasie

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: New user: %name (%email).
af: Nuwe gebruiker: %name (%email).

en: You must enter a message.
af: Jy moet 'n boodskap verskaf.

en: No fields available.
af: Geen velde beskikbaar nie.

en: Inserted
af: Ingevoeg

en: Broken handler @table.@field
af: Gebreekte hanteerder @table.@field

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
af: Toegang sal aan gebruikers met eenige van die gespesifiseerde rolle verleen word.

en: sort criteria
af: sorteer kriteria

en: Poll
af: Stembus

en: contact
af: kontak

en: Mini
af: Klein

en: Administration menu
af: Administratiewe kieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Recent blog posts
af: Onlangse bloginskrywings

en: Who's new
af: Wie is nuut

en: Contact form
af: Kontak-vorm

en: Rule type
af: Reëltipe

en: Latin
af: Latyn

en: Vietnamese
af: Vietnamees

en: You are not allowed to post new content in the forum.
af: U word nie toegelaat om nuwe inhoud in die forum te pos nie.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
af: Die waarde verskaf vir %field is nie 'n geldige URL nie.

en: Supports configurable user profiles.
af: Ondersteun verstelbare gebruikersprofiele.

en: Search form
af: Soekvorm

en: Popular content
af: Gewilde inhoud

en: Text format
af: Teksformaat

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.

en: The title of the referenced node.
af: Die titel van die verwysde node.

en: Library
af: Biblioteek

en: Add the breadcrumb trail as content.
af: Voeg die broodkrummelspoor as inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
af: Voeg die hulpteks van die huidige bladsy as inhoud.

en: A search form with advanced options.
af: 'n Soekform met gevorderde opsies.

en: The results of a search using keywords.
af: Die resultate van 'n soektog waar sleutelwoorde gebruik is.

en: Libraries
af: Biblioteke

en: Submitted by !username on !datetime.
af: Voorgelê deur !username op !datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime

en: User signature
af: Gebruikershandtekening

en: The signature of a user.
af: Die handteken van 'n gebruiker.

en: Bypass access control when accessing views.
af: Omseil toegangsbeheer wanneer views bereik word.

en: Administration tools.
af: Administratiewe gereedskap.

en: Master
af: Meester

en: The node title form.
af: Die nodetitelvorm.
