Open Outreach (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Features
eo: Ecoj

en: My account
eo: Mia konto

en: Not enabled
eo: Malŝaltita

en: Select the features you wish to enable. You will also have a chance to enable or disable features after installing.
eo: Selektu la ecojn vi volas ŝalti. Vi povos tamen ŝalti aŭ malŝalti ecojn post instalo.

en: Choose a theme
eo: Elektu haŭton

en: Prepare site
eo: Preparu retejon

en: Finished!
eo: Finita!

en: Prepare Site
eo: Preparu retejon

en: Select Open Outreach features
eo: Selektu ecojn de Open Outreach

en: Enable Open Outreach features
eo: Ŝaltu ecojn de Open Outreach

en: Choose theme
eo: Elektu haŭton

en: Prepare your site
eo: Preparu vian retejon

en: Visit your new site
eo: Vizitu vian novan retejon

en: Powered by Open Outreach
eo: Povigita de Open Outreach

en: Powered by <a href="!poweredby">Open Outreach</a>.
eo: Povigita de <a href="!poweredby">Open Outreach</a>.
