Open Outreach (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Continue
fr: Continuer

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Add terms
fr: Ajouter des termes

en: My account
fr: Mon compte

en: Not enabled
fr: Non activé

en: Choose a theme
fr: Choisir un thème

en: Prepare site
fr: Préparation du site

en: Finished!
fr: Terminé !
