Open Outreach (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Continue
oc: Contunhar

en: Features
oc: Foncionalitats

en: My account
oc: Mon compte

en: Not enabled
oc: Pas activat
