Open Outreach (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (1779 entries)

en: Home
sl: Domov

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: user
sl: uporabnik

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: enabled
sl: omogočeno

en: enable
sl: omogoči

en: context
sl: kontekst

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Request new password via e-mail.
sl: Zahtevaj novo geslo preko e-pošte.

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: approve
sl: odobri

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: content
sl: vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Last Post
sl: Zadnja objava

en: Closed
sl: Zaprto

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: closed
sl: zaprto

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: more
sl: več

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Explanation or submission guidelines
sl: Razlaga ali navodila za objavo.

en: Article
sl: Članek

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: footer
sl: noga

en: Comments
sl: Komentarji

en: Priority
sl: Prioriteta

en: More
sl: Več

en: not verified
sl: ni nepreverjeno

en: Action
sl: Akcija

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: new
sl: novo

en: error
sl: napaka

en: Tags
sl: Oznake

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: The title of the block as shown to the user.
sl: Naslov bloka, kot ga vidi uporabnik.

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Home page
sl: Domača stran

en: Categories
sl: Kategorije

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: updated
sl: posodobljeno

en: Overview
sl: Pregled

en: File information
sl: Informacije o datoteki

en: File
sl: Datoteka

en: Login
sl: Prijava

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Types
sl: Tipi

en: Required
sl: Obvezno

en: root
sl: koren

en: Parent
sl: starš

en: Parents
sl: Starši

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sl: Strani na določenem nivoju so razvrščene najprej po teži neto po naslovu.

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Add container
sl: Dodaj vsebnik

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add category
sl: Dodaj kategorijo

en: Name
sl: Ime

en: edit container
sl: uredi vsebnik

en: edit
sl: uredi

en: No categories available.
sl: Kategorije niso na voljo.

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Outline
sl: Struktura

en: header
sl: glava

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Session opened for %name.
sl: Seja za %name je odprta.

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Core
sl: Jedro

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: History
sl: Zgodovina

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Modules
sl: Moduli

en: Clear index
sl: Počisti indeks

en: General discussion
sl: Splošna razprava

en: edit forum
sl: uredi forum

en: Forum name
sl: Ime foruma

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
sl: Ali si prepričan da želiš izbrisati forum %name?

en: Refresh
sl: Osveži

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: results
sl: rezulati

en: search
sl: išči

en: never
sl: nikoli

en: The username %name does not exist.
sl: Oprostite. Uporabniško ime %name ne obstaja.

en: mail
sl: pošta

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: actions
sl: akcije

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: aggregator
sl: zbiralnik virov

en: read more
sl: preberi več

en: Update interval
sl: Interval posodobitve

en: The fully-qualified URL of the feed.
sl: Pravilen URL naslov do vira.

en: Add forum
sl: Dodaj forum

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: theme
sl: tema

en: no screenshot
sl: ni posnetka zaslona

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Access log settings
sl: Nastavitve dnevnika dostopov

en: Enable access log
sl: Omogoči dnevnik dostopov

en: Discard access logs older than
sl: Zavrži zapise v dnevniku dostopa starejše od:

en: Preview comment
sl: Predogled komentarja

en: <none>
sl: <brez>

en: Unassign
sl: Izključi

en: Statistics
sl: Statistika

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: n/a
sl: n/d

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Picture
sl: Slika

en: type
sl: tip

en: Find content
sl: Najdi vsebino

en: Database type
sl: Tip podatkovne baze

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: file
sl: datoteka

en: status
sl: stanje

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Save categories
sl: Shrani kategorije

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Question
sl: Vprašanje

en: Add child page
sl: Dodaj podstran

en: Printer-friendly version
sl: Tiskalniku prijazna oblika

en: Content type for child pages
sl: Tip vsebine za podstran

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Remove from outline
sl: Odstrani iz strukture

en: Unknown export format.
sl: Neznana izhodna oblika.

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Done
sl: Opravljeno

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: Only site administrators can create new user accounts.
sl: Samo administratorji lahko ustvarjajo nove uporabniške račune.

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: Available updates
sl: Razpoložljive posodobitve

en: Manual update check
sl: Ročno preverjanje posodobitev

en: Never
sl: Nikoli

en: Check manually
sl: Ročno preveri

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Drupal core update status
sl: Status posodobitev jedra

en: Out of date
sl: Zastarelo

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Selected
sl: Izbrano

en: You must enter a category.
sl: Vnesti morate kategorijo.

en: Are you sure you want to delete %category?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati kategorijo %category?

en: Category %category has been deleted.
sl: Kategorija %category je bila izbrisana.

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Your e-mail address
sl: Vaš e-mail naslov

en: Send e-mail
sl: Pošlji e-pošto

en: You must select a valid category.
sl: Izbrati morate veljavno kategorijo.

en: You must enter a valid e-mail address.
sl: Vnesi morate veljaven e-naslov.

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: To
sl: Za

en: Feed description
sl: Opis vira

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Title field label
sl: Oznaka polja za naslov

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Revisions
sl: Različice

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Poll duration
sl: Čas veljavnosti ankete

en: Poll votes
sl: Glasovi ankete

en: Explanation
sl: Razlaga

en: Selection options
sl: Možnosti izbiranja

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Term name
sl: Ime termina

en: Role name
sl: Ime vloge

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Severity
sl: Resnost

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Vote
sl: 1 glas

en: Count
sl: Število

en: Set name
sl: Nastavi ime

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: RSS - blogs
sl: RSS - blogi

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Search settings
sl: Nastavitve iskanja

en: Mode
sl: Način

en: Warning
sl: Opozorilo

en: blocked
sl: blokiran

en: active
sl: aktiven

en: N/A
sl: N/D

en: Gallery settings
sl: Nastavitev galerije

en: OPML feed
sl: OPML vir

en: configure
sl: nastavi

en: Number of news items in block
sl: Število novic v bloku

en: View this feed's recent news.
sl: Preglej nedavne novice tega vira.

en: View this category's recent news.
sl: Preglej nedavne novice s te kategorije.

en: Feed overview
sl: Pregled virov

en: Items
sl: Notice

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Next update
sl: Naslednja posodobitev

en: %time left
sl: še %time

en: remove items
sl: odstrani notice

en: update items
sl: posodobi notice

en: Category overview
sl: Pregled kategorij

en: Categorize
sl: Kategoriziraj

en: The categories have been saved.
sl: Kategorije so bile shranjene.

en: Updated:
sl: Posodobljeno:

en: %age old
sl: staro %age

en: %ago ago
sl: %ago nazaj

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Authored by
sl: Avtor

en: The feed %feed has been updated.
sl: Vir %feed je bil posodobljen.

en: Feed %feed deleted.
sl: Vir %feed je bil izbrisan.

en: The feed %feed has been deleted.
sl: Vir %feed je bil izbrisan.

en: Feed %feed added.
sl: Vir %feed je bil dodan.

en: The feed %feed has been added.
sl: Vir %feed je bil dodan.

en: New window
sl: Novo okno

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Line
sl: Vrstica

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Medium
sl: Srednja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Widget
sl: Gradnik

en: Last reply
sl: Zadnji odgovor

en: Prev
sl: Prej

en: System
sl: Sistem

en: Domain
sl: Domena

en: Processors
sl: Procesorji

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Code
sl: Koda

en: Enter a valid username.
sl: Vpišite veljavno uporabniško ime.

en: Owner
sl: Lastnik

en: Add a role to the selected users
sl: Dodaj vlogo izbranim uporabnikom

en: Remove a role from the selected users
sl: Odstrani vlogo izbranim uporabnikom

en: security
sl: varnost

en: node
sl: vozlišče

en: Administer content
sl: Upravljaj vsebino

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Recent posts
sl: sveže objave

en: Egypt
sl: Egipt

en: Namibia
sl: Namibije

en: Israel
sl: Izrael

en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Chile
sl: Čile

en: Paraguay
sl: Paragvaj

en: Jamaica
sl: Jamajka

en: Japan
sl: Japonska

en: Libya
sl: Libija

en: Poland
sl: Polska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Singapore
sl: Singapur

en: Turkey
sl: Turčija

en: Week
sl: Teden

en: Table
sl: Tabela

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Fri
sl: Pet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: !time ago
sl: !time nazaj

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Basic
sl: Osnovno

en: Color
sl: Barva

en: Appearance
sl: Izgled

en: User login
sl: Prijava

en: Log in
sl: Prijava

en: Updated URL for feed %title to %url.
sl: Posodobljen URL za vir %title v %url.

en: Jump to the first comment of this posting.
sl: Skoči na prvi komentar tega prispevka.

en: Jump to the first new comment of this posting.
sl: Skoči na prvi novi komentar tega prispevka.

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Add a new comment to this page.
sl: Dodaj nov komentar tej strani.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
sl: Deli svoje misli in mnenje o tem prispevku še z drugimi.

en: reset
sl: ponastavi

en: String
sl: Niz

en: Users
sl: Uporabniki

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Referrer
sl: Posrednik

en: 1 vote | @count votes
sl[0]: 1 glas
sl[1]: @count glasova
sl[2]: @count glasovi
sl[3]: @count glasov

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Default front page
sl: Privzeta vstopna stran

en: Top pages
sl: Najbolj obiskane strni

en: Text processing
sl: Obdelava besedila

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Rows
sl: Vrste

en: access denied
sl: dostop zavrnjen

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Edit view
sl: Uredi pogled

en: Filters
sl: Filtri

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Recent hits
sl: Nedavni zadetki

en: Set default
sl: Nastavi prevzeto

en: Position
sl: Položaj

en: Integer
sl: Celo število

en: IP Address
sl: IP naslov

en: The comment and all its replies have been deleted.
sl: Komentar in vsi odgovori nanj so bili izbrisani.

en: Preformatted
sl: Pred-oblikovano

en: Profile
sl: Profil

en: module
sl: modul

en: Anonymous users
sl: Anonimni uporabniki

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti

en: Votes
sl: 1 glas

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: reply
sl: odgovori

en: Function
sl: Funkcija

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: You have to specify a valid date.
sl: Vnesti morate veljaven datum.

en: Server settings
sl: Nastavitve strežnika

en: The field %field is required.
sl: Polje %field je obvezno.

en: Germany
sl: Nemčija

en: Logout
sl: Odjava

en: comments
sl: komentarjev

en: 1 new | @count new
sl[0]: 1 nov
sl[1]: @count nova
sl[2]: @count novi
sl[3]: @count novih

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: Afghanistan
sl: Afganistan

en: Albania
sl: Albanija

en: Algeria
sl: Alžirija

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Andorra
sl: Andora

en: Anguilla
sl: Angvila

en: Antarctica
sl: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
sl: Antigva in Barbuda

en: Armenia
sl: Armenija

en: Australia
sl: Avstralija

en: Austria
sl: Avstrija

en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

en: Bahamas
sl: Bahami

en: Bahrain
sl: Bahrajn

en: Bangladesh
sl: Bangladeš

en: Belarus
sl: Belorusija

en: Belgium
sl: Belgija

en: Bermuda
sl: Bermudi

en: Bhutan
sl: Butan

en: Bolivia
sl: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
sl: Bosna in Hercegovina

en: Botswana
sl: Botsvana

en: Bouvet Island
sl: Bouvetov otok

en: Brunei
sl: Brunej

en: Bulgaria
sl: Bolgarija

en: Cambodia
sl: Kambodža

en: Cameroon
sl: Kamerun

en: Canada
sl: Kanada

en: Cape Verde
sl: Zelenortski otoki

en: Cayman Islands
sl: Kajmanski otoki

en: Central African Republic
sl: Srednjeafriška republika

en: Chad
sl: Čad

en: China
sl: Kitajska

en: Christmas Island
sl: Božični otok

en: Cocos (Keeling) Islands
sl: Kokosovi otoki

en: Colombia
sl: Kolumbija

en: Comoros
sl: Komori

en: Cook Islands
sl: Cookovi otoki

en: Costa Rica
sl: Kostarika

en: Cyprus
sl: Ciper

en: Czech Republic
sl: Češka

en: Denmark
sl: Danska

en: Djibouti
sl: Džibuti

en: Dominica
sl: Dominika

en: Dominican Republic
sl: Dominikanska republika

en: Ecuador
sl: Ekvador

en: El Salvador
sl: Salvador

en: Equatorial Guinea
sl: Ekvatorialna Gvineja

en: Eritrea
sl: Eritreja

en: Estonia
sl: Estonija

en: Ethiopia
sl: Etiopija

en: Faroe Islands
sl: Ferski otoki

en: Finland
sl: Finska

en: France
sl: Francija

en: French Guiana
sl: Francoska Gvajana

en: French Polynesia
sl: Francoska Polinezija

en: Gabon
sl: Gabonska republika

en: Gambia
sl: Gambija

en: Ghana
sl: Gana

en: Greece
sl: Grčija

en: Greenland
sl: Grenlandija

en: Guatemala
sl: Gvatemala

en: Guinea
sl: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl: Gvineja Bissau

en: Guyana
sl: Gvajana

en: Heard Island and McDonald Islands
sl: Otok Heard in otočje McDonald

en: Hungary
sl: Madžarska

en: Iceland
sl: Islandija

en: India
sl: Indija

en: Indonesia
sl: Indonezija

en: Iraq
sl: Irak

en: Ireland
sl: Irska

en: Italy
sl: Italija

en: Jordan
sl: Jordanija

en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

en: Kenya
sl: Kenija

en: Kuwait
sl: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

en: Latvia
sl: Latvija

en: Lebanon
sl: Libanon

en: Lesotho
sl: Lesoto

en: Liberia
sl: Liberija

en: Liechtenstein
sl: Lihenštajn

en: Lithuania
sl: Litvanija

en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: Madagascar
sl: Madagaskar

en: Malawi
sl: Malavi

en: Malaysia
sl: Malezija

en: Maldives
sl: Maldivi

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Martinique
sl: Martinik

en: Mauritania
sl: Mavretanija

en: Mauritius
sl: Mavricijus

en: Mexico
sl: Mehika

en: Micronesia
sl: Mikronezija

en: Moldova
sl: Moldavija

en: Monaco
sl: Monako

en: Mongolia
sl: Mongolija

en: Morocco
sl: Maroko

en: Mozambique
sl: Mozambik

en: Myanmar
sl: Mjanmar

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
sl: Nizomski Antili

en: New Caledonia
sl: Nova Kaledonija

en: Nicaragua
sl: Nikaragva

en: Nigeria
sl: Nigerija

en: Norfolk Island
sl: Norfolk

en: North Korea
sl: Severna Koreja

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Norway
sl: Norveška

en: Papua New Guinea
sl: Papua Nova Gvineja

en: Philippines
sl: Filipini

en: Puerto Rico
sl: Portoriko

en: Qatar
sl: Katar

en: Romania
sl: Romanija

en: Russia
sl: Rusija

en: Rwanda
sl: Ruanda

en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

en: Seychelles
sl: Sejšeli

en: Slovakia
sl: Slovaška

en: Slovenia
sl: Slovenija

en: Solomon Islands
sl: Salomonovi otoki

en: Somalia
sl: Somalija

en: South Africa
sl: Južna Afrika

en: Spain
sl: Španija

en: Sri Lanka
sl: Šrilanka

en: Suriname
sl: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sl: Svalbard in Jan Mayen

en: Swaziland
sl: Svazi

en: Sweden
sl: Švedska

en: Switzerland
sl: Švica

en: Syria
sl: Sirija

en: Taiwan
sl: Tajvan

en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

en: Tanzania
sl: Tanzanija

en: Thailand
sl: Tajska

en: Trinidad and Tobago
sl: Trinidad in Tobago

en: Tunisia
sl: Tunizija

en: Turks and Caicos Islands
sl: Otočji Turks in Caicos

en: Ukraine
sl: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski emirati

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: United States Minor Outlying Islands
sl: Ameriški zunajležeči otoki

en: Uruguay
sl: Urugvaj

en: Wallis and Futuna
sl: Wallisovi in Futunini otoki

en: Yemen
sl: Jemen

en: Zimbabwe
sl: Zimbabve

en: Table prefix
sl: Predpona tabel

en: Database username
sl: Uporabnik podatkovne baze

en: Database password
sl: Geslo podatkovne baze

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Port
sl: Vrata

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Hidden
sl: Skrito

en: normal
sl: normalna

en: Show
sl: Prikaži

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: Syslog
sl: Sistemski dnevnik

en: Key
sl: Ključ

en: Enabled languages
sl: Omogočeni jeziki

en: Arabic
sl: Arabščina

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sl: Veljaven e-naslov. Sistem bo vso e-pošto pošiljal na ta naslov. E-naslov ni javno objavljen in bo uporabljen le ob ponastavitvi gesla, e-novicah in obveščanju.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sl: E-mail naslov %email je že registriran. <a href="@password">Ste pozabili vaše geslo?</a>

en: Import OPML
sl: Uvozi OPML

en: Remove items
sl: Odstrani notice

en: OPML File
sl: OPML Datoteka

en: Allowed HTML tags
sl: Dovoljeni HTML gradniki

en: Sources
sl: Viri

en: The category %category has been updated.
sl: Kategorija %category je bila posodobljena.

en: Category %category deleted.
sl: Kategorija %category izbrisana.

en: The category %category has been deleted.
sl: Kategorija %category je bila izbrisana.

en: Category %category added.
sl: Kategorija %category je dodana.

en: The category %category has been added.
sl: Kategorija %category je bila dodana.

en: aggregator - @title
sl: zbiratelj virov - @title

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov

en: Add menu
sl: Dodaj meni

en: menu
sl: meni

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Browser
sl: Brskalnik

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Titles only
sl: Samo naslovi

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: This cannot be undone.
sl: Tega dejanja ne bo mogoče razveljaviti.

en: Upload picture
sl: Naloži sliko

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Language file
sl: Datoteka s prevodom

en: published
sl: objavljeno

en: Average page generation time
sl: Povprečen čas generiranja strani

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Show only users where
sl: Prikaži uporabnike, kjer je

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Member for
sl: Registriran

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: No users selected.
sl: Izbrali niste nobenega uporabnika.

en: Select all rows in this table
sl: Označi vse vrstice v tej tabeli

en: Deselect all rows in this table
sl: Odznači vse vrstice v tej tabeli

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Please enter some keywords.
sl: Prosim, vnesite nekaj ključnih besed.

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Languages
sl: Jeziki

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Topics
sl: Tematike

en: Topic
sl: Tematika

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: Today
sl: Danes

en: Edit menu
sl: uredi menijski vnos

en: Delete menu
sl: izbriši menijski vnos

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Minimum height
sl: Najmanjša višina

en: Minimum width
sl: Najmanjša širina

en: Locale settings
sl: Nastavitve lokacije

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: How many content items to display in "day" list.
sl: Število vsebin prikazanih v "dnevnem" seznamu.

en: Oct
sl: Okt

en: Posts
sl: Prispevki

en: Configure permissions
sl: Nastavi pravice

en: Workflow
sl: Potek dela

en: None.
sl: Brez.

en: Revert
sl: Povrni

en: Existing system path
sl: Obstoječi sistemski naslov

en: Path alias
sl: Vzdevek za pot

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
sl: Vpišite alternativno pot, preko katere bodo dostopni ti podatki. Na primer: vpišite  "kontakt", ko boste pisali kontaktno stran. Uporabite relativno pot in ne dodajte sledilne poševnice, ker potem ta URL vzdevek ne bo deloval.

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: any
sl: karkoli

en: Choice
sl: Možnost

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Number of day's top views to display
sl: Število prikazanih dnevnih naj ogledov

en: Number of all time views to display
sl: Število prikazanih ogledov za celotno obdobje

en: Number of most recent views to display
sl: Število prikazanih nedavnih ogledov

en: characters
sl: znaki

en: profile
sl: profil

en: Su
sl: ned

en: Mo
sl: pon

en: Tu
sl: tor

en: We
sl: sre

en: Th
sl: čet

en: Fr
sl: pet

en: Sa
sl: sob

en: First day of week
sl: Prvi dan v tednu

en: Autocomplete taxonomy
sl: Samodokončaj taksonomijo

en: Send yourself a copy.
sl: Kopija sporočila na moj naslov.

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: role
sl: vloga

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati blok %name?

en: The block %name has been removed.
sl: Blok %name je bil odstranjen.

en: Info
sl: Podatki

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela

en: People
sl: Uporabniki

en: list terms
sl: seznam izrazov

en: add terms
sl: dodaj izraze

en: Created new term %term.
sl: Izraz %term je bil ustvarjen.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisat izraz %title?

en: Deleted term %name.
sl: Izraz %name je bil izbrisan.

en: warning
sl: opozorilo

en: No statistics available.
sl: Statistika ni na voljo.

en: Last run !time ago
sl: Zadnjič pognano !time nazaj

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Enabled filters
sl: Omogočeni filtri

en: critical
sl: kritično

en: Results
sl: Rezultati

en: Older polls
sl: starejše ankete

en: View the list of polls on this site.
sl: Prikaži seznam anket na tem spletnems mestu.

en: Poll settings
sl: Nastavitve ankete

en: You must fill in at least two choices.
sl: Vnesti morate vsaj dve možnosti.

en: open
sl: odpri

en: Visitor
sl: Obiskovalec

en: Cancel your vote
sl: Prekličite svoj glas

en: View the current poll results.
sl: Ogled trenutnih rezultatov ankete.

en: Parent term
sl: Starševski izraz

en: Parent terms
sl: Starševski izrazi

en: Blogs
sl: Blogi

en: Books
sl: Knjige

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
sl: Vir iz %site je očitno pokvarjen zaradi napake "%error" v vrstici %line.

en: Forums
sl: Forumi

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: !date by !username
sl: !date objavil !username

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica

en: The specified passwords do not match.
sl: Vnešeni gesli se ne ujemata.

en: Session
sl: Seja

en: Track
sl: Sledi

en: No forums defined
sl: Ni definiranih forumov

en: This topic has been moved
sl: Ta tematika je bila premaknjena

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Installed
sl: Nameščeno

en: permission
sl: dovoljenje

en: Your vote was recorded.
sl: Tvoj glas je bil oddan.

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
sl: Vašemu spletnemu mestu omogoča zajem glasov o različnih temah v obliki večizbirnih vprašanj.

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Testing
sl: Testiranje

en: Standard
sl: Standardni

en: Aland Islands
sl: Alandski otoki

en: Falkland Islands
sl: Falklandski otoki

en: Saint Kitts and Nevis
sl: Sveti Kitts in Nevis

en: South Korea
sl: Južna Koreja

en: Saint Lucia
sl: Sveta Lucija

en: Saint Helena
sl: Sveta Helena

en: Sao Tome and Principe
sl: Sao Tome in Principe

en: French Southern Territories
sl: Francoska južna ozemlja

en: Saint Vincent and the Grenadines
sl: Sveti Vincent in Grenadine

en: British Virgin Islands
sl: Britanski Deviški otoki

en: U.S. Virgin Islands
sl: Deviški otoki (ZDA)

en: Guernsey
sl: Guernesey

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: details
sl: podrobnosti

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sl: Uporabniško ime %name ni aktivirano oziroma je blokirano.

en: Login attempt failed for %user.
sl: Neuspešen poizkus prijave za uporabnika %user.

en: image
sl: slika

en: <Hidden>
sl: <Skrito>

en: Manage the actions defined for your site.
sl: Uredi akcije, ki so definirane na vašem spletnem mestu.

en: Delete action
sl: Zbriši akcijo

en: Action '%action' added.
sl: Akcija '%action' je bila dodana.

en: Remove orphaned actions
sl: Odstrani osirotele akcije

en: Themes
sl: Teme

en: JPEG quality
sl: JPEG kvaliteta

en: Delete comments
sl: Izbriši komentarje

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Published comments
sl: Objavljeni komentarji

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Protected
sl: Zaščiteno

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja

en: Same window
sl: Isto okno

en: Hits
sl: Zadetki

en: not sticky
sl: ni na vrhu

en: sticky
sl: na vrhu

en: not promoted
sl: ni prikazano na prvi strani

en: promoted
sl: prikazano na prvi strani

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Default options
sl: Privzete možnosti

en: Contact settings
sl: Nastavitve kontaktnega obrazca

en: Reset password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Processing
sl: V obdelavi

en: Finished
sl: Končano

en: disable
sl: onemogoči

en: Temporary directory
sl: Začasna mapa

en: date
sl: datum

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sl: Napaka pri nalaganju. Datoteke ni bilo možno premakniti.

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Shortcut
sl: Bližnjica

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: The specified date is invalid.
sl: Navedeni datum je neveljaven.

en: low
sl: nizka

en: high
sl: visoka

en: Password strength:
sl: Moč gesla:

en: Passwords match:
sl: Ujemanje gesel:

en: The name used to indicate anonymous users.
sl: Ime, ki bo uporabljeno za označevanje anonimnih uporabnikov.

en: Alternate text
sl: Nadomestno besedilo

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: Not translated
sl: Ni prevedeno

en: Display on separate page
sl: Prikaži na ločeni strani

en: Location of comment submission form
sl: Mesto obrazca za vpis komentarja

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Underlined
sl: Podčrtano

en: Tasks
sl: Opravila

en: Delete role
sl: Izbriši vlogo

en: Basic configuration
sl: Osnovna nastavitve

en: List menus
sl: Seznam menijev

en: Customize menu
sl: Prilagodi meni

en: British Indian Ocean Territory
sl: Britanski teritorij v Indijskem oceanu

en: Croatia
sl: Hrvaška

en: Macedonia
sl: Makedonija

en: Pitcairn
sl: Pitcairinov otok

en: Western Sahara
sl: Zahodna Sahara

en: English name
sl: Angleško ime

en: Native name
sl: Domače ime

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Form name
sl: '%name' blok

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
sl: Ime novega polja, ki bo prikazano uporabniku. Primer:  "Najljubša barva".

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
sl: Neobvezna razlaga polja. Razlaga bo prikazana uporabniku.

en: Save field
sl: Shrani polje

en: Blocks
sl: Bloki

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
sl: Nastavi kateri bloki vsebin se pojavljajo v katerih stolpcih in ostalih področjih spletnega mesta.

en: Delete block
sl: Izbriši blok

en: Save blocks
sl: Shrani bloke

en: The block settings have been updated.
sl: Nastavitve bloka so bile posodobljene.

en: '%name' block
sl: Blok '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
sl: Omogoči posameznim uporabnikom spreminjanje vidnosti bloka v nastavitvah njihovega računa.

en: Show block for specific roles
sl: Prikaži blok za določene vloge

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
sl: Prikaži blok samo za izbrane uporabniške vloge. Če ne izberete nobene vloge, bo blok viden vsem.

en: Page specific visibility settings
sl: Določi vidnost glede na stran

en: Show block on specific pages
sl: Prikaži blok na določenih straneh

en: Save block
sl: Shrani blok

en: The block configuration has been saved.
sl: Konfiguracija bloka je bila shranjena.

en: The block has been created.
sl: Dodan je bil nov blok.

en: Block body
sl: Telo bloka

en: The content of the block as shown to the user.
sl: Vsebina bloka, kot ga vidijo uporabniki.

en: Menus
sl: Meniji

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
sl: Omogoči administratorjem urejati navigacijski meni spletnega mesta.

en: Add vocabulary
sl: Dodaj besedišče

en: edit vocabulary
sl: uredi besedišče

en: Created new vocabulary %name.
sl: Ustvarjeno novo besedišče %name.

en: Updated vocabulary %name.
sl: Besedišče %name je posodobljeno.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati besedišče %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
sl: Brisanje besedišča bo izbrisalo vse izraze v njem. Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Deleted vocabulary %name.
sl: Besedišče "%name" je izbrisano.

en: Default time zone
sl: Privzeti časovni pas

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Trimmed
sl: Skrajšano

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Add existing field
sl: Dodaj obstoječe polje

en: Save field settings
sl: Shrani nastavitve polja

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sl[0]: Element je bil uspešno obdelan:
sl[1]: @count elementa sta bila uspešno obdelana:
sl[2]: @count elementi so bili uspešno obdelani:
sl[3]: @count elementov je bilo uspešno obdelanih:

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sl: Skupno število števk, ki se bodo shranili v podatkovno bazo, vključno z tistimi, ki so desno od decimalnega ločila.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
sl: Znak, ki ga bo uporabnik vnesel kot decimalno ločilo v obrazcih.

en: Defines numeric field types.
sl: Definiraj tipe numeričnih polj.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
sl: Za 'enojen potrditveni' gradnik v razdelku <strong>dovoljenih vrednostih</strong>najprej definiraj 'izključeno' vrednost, nato še 'vključeno'. Pomni, da bo potrditveni gradnik označen z 'vključeno' vrednostjo.

en: Check boxes/radio buttons
sl: Potrditveni/izbirni gumbi

en: Single on/off checkbox
sl: Enojen vključen/izključen potrditveni gumb

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
sl: Določi izbor, potrditveni in izbirni gumb za besedilna in numerična polja.

en: Text area (multiple rows)
sl: Besedilno polje (več vrstično)

en: Defines simple text field types.
sl: Določi tipe enostavnega besedilnega polja.

en: Index
sl: Indeks

en: Enable clean URLs
sl: Čisti URLji

en: Theme-engine-specific settings
sl: Nastavitve pogona za teme

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Exception
sl: Izjema

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: @module module
sl: modul @module

en: More information
sl: Več informacij

en: My blog
sl: Moj blog

en: Hide
sl: Skrij

en: Anonymous commenting
sl: Anonimno komentiranje

en: Anonymous posters may not enter their contact information
sl: Anonimni pisci ne morejo vnesti svojih kontaktnih in podatkov

en: Anonymous posters may leave their contact information
sl: Anonimni pisci lahko vnesejo svoje kontaktne podatke

en: Anonymous posters must leave their contact information
sl: Anonimni pisci morajo vnesti svoje kontaktne podatke

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
sl: Vsebina polja je zasebna in ne bo vidna javnosti.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
sl: Vaš podpis bo javno viden na dnu vaših komentarjev.

en: Date - newest first
sl: Datum - novejše najprej

en: Date - oldest first
sl: Datum - starejše najprej

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev

en: 1 new comment | @count new comments
sl[0]: 1 nov komentar
sl[1]: @count nova komentarja
sl[2]: @count novi komentarji
sl[3]: @count novih komentarjev

en: Save content type
sl: Shrani tip vsebine

en: Show descriptions
sl: Pokaži opise

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Save role
sl: Shrani vlogo

en: debug
sl: razhroščevanje

en: file system
sl: datotečni sistem

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sl: Sistem menijev shranjuje le sistemske poti, prikazuje pa URL psevdonime. %link_path je bil shranjen kot %normal_path

en: Menu name
sl: Ime menija

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati prilagojen meni %title?

en: Number of users to display
sl: Število prikazanih uporabnikov

en: Image gallery
sl: Galerija slik

en: Profiles
sl: profili

en: Edit container
sl: Uredi vsebnik

en: Last visit
sl: Zadnji obisk

en: Hot topic threshold
sl: Prag vroče teme

en: Topics per page
sl: Tematik na stran

en: Posts - most active first
sl: Objave - najbolj aktivne na začeteku

en: Posts - least active first
sl: Objave - najmanj aktivne na začeteku

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: New forum topics
sl: Nove tematike

en: @type: deleted %title revision %revision.
sl: @type: %title izbrisano, različica %revision.

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: More help
sl: Več pomoči

en: Preview trimmed version
sl: Predogled skrajšane različice

en: Preview full version
sl: Predogled popolne različice

en: Account blocked
sl: Račun blokiran

en: Expand
sl: Razširi

en: The name %name is already taken.
sl: Uporabniško ime %name že obstaja.

en: OpenID redirect
sl: OpenID preusmeritev

en: OpenID Login
sl: OpenID prijava

en: Delete OpenID
sl: Izbriši OpenID

en: OpenID login failed.
sl: OpenID prijava ni uspela.

en: That OpenID is already in use on this site.
sl: Ta OpenID je že v uporabi na tem splenem mestu.

en: Are you sure you want to delete the OpenID %authname for %user?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati OpenID %authname za uporabnika %user?

en: OpenID deleted.
sl: OpenID izbrisan.

en: edit menu
sl: uredi meni

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Loading
sl: Nalagam

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.

en: Defines a file field type.
sl: Določa datotečno vrsto polja.

en: Rearrange
sl: Preuredi

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: Rebuild permissions
sl: Ponovno zgradi dovoljenja

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: @type: added %title.
sl: @type: dodan %title.

en: Action %action has been unassigned.
sl: Akcija %action je bila nedodeljena.

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: You must specify a valid role name.
sl: Vnesti morate veljavno ime vloge.

en: The role has been added.
sl: Nova vloga je bila dodana.

en: Path to custom logo
sl: Pot do svojega logotipa

en: taxonomy
sl: taksonomija

en: Updated term %term.
sl: Posodobljen izraz %term.

en: - Please choose -
sl: - Prosimo, izberite -

en: - None selected -
sl: - Ni izbrana -

en: Parser
sl: Razčlenjevalnik kode

en: Discard items older than
sl: Zavrži elemente starejše od

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
sl: @site_name - zbrani viri v kategoriji @title

en: @site_name - aggregated feeds
sl: @site_name - zbrani viri

en: @site_name aggregator
sl: @site_name zbiralnik virov

en: Aggregator
sl: Zbiralnik

en: There is no new syndicated content from %site.
sl: Iz spletnega mesta %site ni novih zbranih vsebin.

en: There is new syndicated content from %site.
sl: Iz spletnega mesta %site so na voljo nove zbrane vsebine.

en: Feed aggregator
sl: Zbiralnik virov

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
sl: Zbira vire vsebin (RSS, RDF, in Atom vire).

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Account settings
sl: Nastavitve računa

en: The content type %name has been deleted.
sl: Tip vsebine %name je bil pobrisan.

en: Deleted content type %name.
sl: Izbrisan tip vsebine %name.

en: Enter your keywords
sl: Vnesite ključne besede

en: Clean URLs
sl: Čisti URL-ji

en: My account
sl: Moj račun

en: Number of topics
sl: Število tematik

en: Active forum topics
sl: Aktivne tematike

en: Read the latest forum topics.
sl: Preberite zadnje teme na forumu.

en: HTTP authentication
sl: HTTP avtentikacija

en: User activity
sl: Aktivnost uporabnika

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
sl: Kategorija, katere del naj bi bilo novo polje. Kategorije so uporabljene za logično združevanje polj. Primer kategorije so "Osebni podatki".

en: The user must enter a value.
sl: Uporabnik mora vnesti vrednost.

en: Visible in user registration form.
sl: Viden v obrazcu za registracijo

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: Maximum number of currently online users to display.
sl: Največje število prikazanih prijavljenih uporabnikov.

en: Context
sl: Kontekst

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: !a comments per page
sl: !a komentarjev na stran

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: -n/a-
sl: -n/d-

en: Found the @submit button
sl: Najden @submit gumb

en: Failed to set field @name to @value
sl: Ni uspelo nastaviti polja @name v @value

en: No temporary directories to remove.
sl: Ni začasnih map za odstranitev.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
sl: Poženite teste v Drupal jedru in aktivnih modulih. Ti testi pomagajo ohranjati delovanje kode, kot je bilo namenjeno.

en: Palestinian Territory
sl: Palestinsko ozemlje

en: Vatican
sl: Vatikan

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Let scale make images larger than their original size
sl: Dovoli povečavo slike na večjo od originalne velikosti

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
sl: Število stopinj za kolikor naj bo slika zavrtena. Pozitivne številke gredo v smeri urinega kazalca, negativne pa v nasprotni smeri.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
sl: Naključne vrednosti kota vrtenja. Kot, vnesen zgoraj, je zgornja meja.

en: Edit rule
sl: Uredi pravilo

en: Print
sl: Natisni

en: The file could not be created.
sl: Datoteke ni bilo mogoče ustvariti.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sl: Navodila za ponastavitev gesla poslana uporabniku %name na naslov %email.

en: The e-mail address %mail is not valid.
sl: E-naslov %mail ni veljaven.

en: Account
sl: Račun

en: authenticated user
sl: prijavljen uporabnik

en: Any
sl: Katerokoli

en: E-mail addresses to notify when updates are available
sl: E-naslov za obveščanje o novih posodobitvah

en: Whenever your site checks for available updates and finds new releases, it can notify a list of users via e-mail. Put each address on a separate line. If blank, no e-mails will be sent.
sl: Kadarkoli vaše spletno mesto preveri za posodobitvami in najde nove, lahko obvesti uporabnike preko e-pošte. Vpišite vsak naslov v svojo vrstico. Če je prazno, ne bo poslana nobeno e-sporočilo.

en: Check for updates
sl: Preveri posodobitve

en: Only security updates
sl: Samo varnostne posodobitve

en: %email is not a valid e-mail address.
sl: %email ni veljaven e-naslov.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
sl: %emails niso veljavni e-naslovi.

en: No update data available
sl: Podatki o posodobitvah niso na voljo

en: Not secure!
sl: Ni varno!

en: Revoked!
sl: Preklicano!

en: Unsupported release
sl: Nepodprta izdaja

en: Can not determine status
sl: Ne morem določiti statusa

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
sl: Za vašo verzijo Drupala je na voljo varnostna posodobitev. Za zagotavljanje varnosti vašega strežnika, takoj izvedite posodobitev!

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
sl: Vaša različica Drupala ni več podprta. Posodobitev je močno priporočena!

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
sl: Na voljo so posodobitve za vašo različico Drupala. Za zagotovitev pravilnega delovanja vašega spletnega mesta, posodobitev izvedite čimprej.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
sl: Za več informacij si poglejte stran <a href="@available_updates">razpoložljivih posodobitev</a>.

en: Project not secure
sl: Projekt ni varen

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
sl: Ta projekt je bil s strani Drupalove varnostne ekipe označen kot nevaren, zato ni več na voljo za prenos. Priporočena je takojšnja onemogočitev vsega, povezanega s tem projektom.

en: Project revoked
sl: Projekt je preklican

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sl: Ta projekt je bil preklican in ni več na voljo za prenos. Priporočeno je takojšnje onemogočenje vsega, povezanega s tem projektom.

en: Project not supported
sl: Projekt ni podprt

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sl: Ta projekt ni več podprt in ni več na voljo za prenos. Priporočeno je takojšnje onemogočenje vsega, povezanega s tem projektom!

en: No available releases found
sl: Na voljo ni nobene izdaje

en: Release revoked
sl: Izdaja je preklicana

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sl: Trenutno nameščena izdaja je bila preklicana in ni več na voljo za prenos. Priporočeno je takojšnje onemogočenje ali nadgradnja vsega, povezanega s tem projektom.

en: Release not supported
sl: Izdaja ni podprta

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sl: Vaša trenutno nameščena izdaja ni več podprta in ni več na voljo za prenos. Priporočeno je takojšnje onemogočenje ali nadgradnja vsega, povezanega s tem projektom.

en: Invalid info
sl: Neveljavni podatki

en: Security update required!
sl: Zahtevana je varnostna posodobitev!

en: Not supported!
sl: Ni podprto!

en: Also available:
sl: Tudi na voljo:

en: Node count
sl: Število vozlišč

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: Edit forum
sl: Uredi forum

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
sl: To je določeno forumsko besedišče. Nekatere možnosti običajnega besedišča so bile odstranjene.

en: Leave shadow copy
sl: Ohrani senčno kopijo

en: Container name
sl: Ime zaboja

en: forum container
sl: dodaj zaboj

en: Add new field
sl: dodaj novo polje

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Only of the type(s)
sl: Samo tip(i)

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
sl: Naslednje številke določajo, katere lastnosti bodo bolj pomembne pri prikazu rezultatov ob iskanju vsebine. Višje številke pomenijo večji vpliv, nič pomeni, da je lastnost prezrta. Spreminjanje teh številk ne zahteva ponovne izgranje iskalenga indeksa. Spremembe bodo v veljavo stopile takoj.

en: Recently posted
sl: Zadnji prispevki

en: Number of comments
sl: Število komentarjev

en: Number of views
sl: Število ogledov

en: Factor
sl: Faktor

en: Expand layout to include descriptions.
sl: Razširite pogled, da bo vseboval opise.

en: Hide descriptions
sl: Skrij opise

en: Or
sl: Ali

en: Color set
sl: Barvna shema

en: Content ID
sl: ID vsebine

en: About
sl: O modulu

en: Database host
sl: Naslov strežnika podatkovne baze

en: Maximum link text length
sl: Maksimalna dolžina povezav

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
sl: URL-ji daljši ki vsebujejo več znakov bodo skrajšani, da predolgi nizi ne nebi pokvarili oblikovanja. Povezava bo delovala, skrajšan bo samo besedilni del povezave.

en: Reports
sl: Poročila

en: Default picture
sl: Privzeta slika

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
sl: URL slike, ki je prikazana pri uporabnikih brez izbrane osebne slike. Pustite prazno za izklop prikaza.

en: Toggle display
sl: Omogoči prikaz

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sl: Če nimate neposrednega datotečnega dostopa do strežnika, uporabite to polje za prenos vašega logotipa.

en: Configuration file
sl: Nastavitvena datoteka

en: Install profile
sl: Namesti profil

en: %percentage of the site has been indexed.
sl: %percentage vsebin je že indeksiranih.

en: File directory
sl: Mapa

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Web server
sl: Spletni strežnik

en: The content access permissions have been rebuilt.
sl: Pravice dostopa do vsebin so bile ponastavljene.

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sl: Žal, uporabniško ime ali geslo sta napačni. <a href="@password">Ste pozabili geslo?</a>

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: and
sl: in

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
sl: Stack overflow: preveč klicev za actions_do(). Da bi preprečil neskončno zanko bo operacija prekinjena.

en: Action %action saved.
sl: Akcija %action je shranjena.

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
sl: Za dodelitev teh dejanj sistemskim dogodkom, pojdite na stran <a href="@url">Sprožilci</a>.

en: Manage actions
sl: Uredi akcije

en: Delete an action.
sl: Pobriše akcijo.

en: Triggers
sl: Sprožilci

en: Unassign an action from a trigger.
sl: Odvzemi akcijo sprožilcu.

en: Choose an advanced action
sl: Izberite napredno akcijo

en: Action type
sl: Vrsta akcije

en: Are you sure you want to delete the action %action?
sl: Res želite izbrisati akcijo %action?

en: Action %action was deleted
sl: Akcija %action je bilo izbrisana

en: Deleted orphaned action (%action).
sl: Pobrisana osirotela akcija (%action).

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
sl: Ali ste prepričani, da želite odvzeti akcijo %title?

en: You can assign it again later if you wish.
sl: Lahko jo ponovno dodelite kasneje.

en: Choose an action
sl: Izberite akcijo

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
sl: Izbrana akcija, je že dodeljena temu sprožilcu.

en: When cron runs
sl: Kdaj se zažene cron

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
sl: URL na katerega bo uporabnik preusmerjen. To je lahko lokalni URL kot node/1234 ali zunanji URL kot http://drupal.org.

en: When content is viewed by an authenticated user
sl: Ko vsebino pregleduje avtentificirani uporabnik.

en: Display a message to the user
sl: Prikaži sporočila uporabniku

en: Unpublish comment
sl: Umakni komentar

en: Unpublish comment containing keyword(s)
sl: Umakni komentar, ki vsebuje ključne besede.

en: Block current user
sl: Blokiraj trenutnega uporabnika

en: Ban IP address of current user
sl: Izloči IP naslov trenutnega uporabnika.

en: Set @type %title to sticky.
sl: Naj bo @type %title na vrh.

en: Set @type %title to unsticky.
sl: Naj @type %title ne bo na vrhu.

en: Promoted @type %title to front page.
sl: Objavljeno @type %title na prvi strani.

en: After a user has been deleted
sl: Po izbrisu uporabnika

en: After a user has logged in
sl: Po prijavi uporabnika

en: After a user has logged out
sl: Po odjavi uporabnika

en: When a user's profile is being viewed
sl: Ob prikazu uporabniškega profila

en: Blocked user %name.
sl: Uporabnik %name je blokiran.

en: Banned IP address %ip
sl: Izločen IP naslov %ip

en: After saving a new term to the database
sl: Nov izraz je bil shranjen v bazo

en: After saving an updated term to the database
sl: Izraz je bil posodobljen

en: After deleting a term
sl: Po brisanju izraza

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
sl: Omogoči izvajanje akcij ob določenih sisetmskih dogodkih, kot je kreiranje nove vsebine.

en: 1 read | @count reads
sl[0]: 1x prebrano
sl[1]: %countx prebrano
sl[2]: %countx prebrano
sl[3]: %countx prebrano

en: Enables the categorization of content.
sl: Omogoča kategorizacijo vsebine.

en: Path prefix
sl: Predpona poti

en: Save rule
sl: Shrani pravilo

en: Delete contact
sl: Izbriši kontaktni obrazec

en: Auto-reply
sl: Samodejni odgovor

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
sl: Samodejni odgovor. Pustite prazno, če uporabniku ne želite poslati samodejnega odgovora.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
sl: E-poštni naslov %recipient ni veljaven.

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: field
sl: polje

en: Translate
sl: Prevodi

en: File to import not found.
sl: Datoteke za uvoz ni bilo mogoče najti.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
sl: Uvoz prevoda je spodletel, ker datoteke %filename ni bilo mogoče brati.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgstr" je bil pričakovan v vrstici %line, vendar ni bil najden.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgid_plural" je bil pričakovan v vrstici %line, vendar ni bil najden.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje sintaktično napako v vrstici %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgid" je bil nepričakovan v vrsitci %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgstr[]" je bil nepričakovan v vrstici %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgstr" je bil nepričakovan v vrstici %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: nepričakovan niz v vrstici %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename se je nepričakovano končala v vrtici %line.

en: Save translations
sl: Shrani prevode

en: Export template
sl: Izvozi predlogo

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: The custom menu %title has been deleted.
sl: Prilagojeni mani %title je bil pobrisan.

en: @type %title has been deleted.
sl: @type (%title) je bil uspešno izbrisan.

en: Crop
sl: Izrez

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sl: Navodila, ki bodo uporabniku prikazana pod tem poljem na orazcu za urejanje. <br />Dovoljene HTML oznake: @tags

en: anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja

en: The e-mail address %email is already taken.
sl: E-naslov %email je že zaseden.

en: Effect
sl: Učinek

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Original text
sl: Izvorno besedilo

en: Delete content type
sl: Izbriši tip vsebine

en: create a new book
sl: ustvari novo knjigo

en: edit permissions
sl: uredi dovoljenja

en: Manage your site's book outlines.
sl: Urejanje načrtov knjig na vašem spletnem mestu.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sl: Zaradi varnostnih razlogov je bila naložena datoteka preimenovana v %filename.

en: Installed version
sl: Nameščena različica

en: Recommended version
sl: Priporočena različica

en: Cron run successfully.
sl: Cron se je uspešno izvedel.

en: notice
sl: obvestilo

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: File download
sl: Snemanje datotek

en: Acronym
sl: Kratica

en: original
sl: prvotna

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
sl: Napaka pri nalaganju datoteke; mapa %directory ne obstaja ali ni zapisljiva.

en: Dates
sl: Datumi

en: The field has been updated.
sl: Nastavitve bloka so bile posodobljene.

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev

en: done
sl: opravljeno

en: List, edit, or add user roles.
sl: Izpiši, uredi ali dodaj uporabniške vloge.

en: edit role
sl: uredi vlogo

en: Direction
sl: Smer

en: %name: illegal value.
sl: %name: neveljavna vrednost.

en: Edit %title
sl: Urejaj %title

en: Relations
sl: Relacije

en: Password field is required.
sl: Polje z geslom je obvezno.

en: Confirm password
sl: Potrdi geslo

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Administration theme
sl: Tema za upravljanje

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sl: Za zahtevo se vam zahvaljujemo. Vaš račun trenutno čaka na administratorjevo odobritev.<br />Po e-pošti vam je bilo poslano pozdravno sporočilo z nadaljnimi navodili.

en: Congo (Kinshasa)
sl: Demokratična republika Kongo

en: Congo (Brazzaville)
sl: Republika Kongo

en: Ivory Coast
sl: Slonokoščena obala

en: Hong Kong S.A.R., China
sl: Hong Kong

en: Isle of Man
sl: Otok Man

en: Montenegro
sl: Črna gora

en: Macao S.A.R., China
sl: Macao

en: Saint Pierre and Miquelon
sl: Sveti Pierre in Miquelon

en: Serbia
sl: Srbija

en: Afar
sl: Afarščina

en: Somali
sl: Somalščina

en: Komi
sl: Komijščina

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
sl: Varnostno opozorilo: Napaka pri pisanju datoteke .htaccess. Prosimo, da v mapi %directory sami pripravite .htaccess datoteko z naslednjo vsebino: <code>!htaccess</code>

en: The specified file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
sl: Datoteke %file ni bilo mogoče prenesti, ker datoteka s tem imenom ne obstaja. Prosimo preverite vnešeno ime datoteke.

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
sl: Datoteke %file ni bilo mogoče kopirati, ker bi sicer prepisala samo sebe.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
sl: Datoteke %file ni bilo mogoče shraniti, ker presega %maxsize, največjo dovoljeno velikost za nalaganje.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti, ker se nalaganje ni uspešno zaključilo.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti. Prišlo je do neznane napake.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
sl: Ime datoteke ni podano. Prosimo, poimenujte datoteko.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sl: Dovoljene so samo datoteke z naslednjimi končnicami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sl: Velikost datoteke %filesize presega največjo dovoljeno velikost %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sl: Datoteka ima %filesize in lahko preseže tvojo dovoljeno kvoto na disku %quota.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
sl: Dovoljene so samo JPEG, PNG in GIF slike.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
sl: Slika je bila pomanjšana na največjo dovoljeno velikost %dimensions pikslov.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
sl: Slika je prevelika; največje dovoljena velikost je %dimensions pikslov.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
sl: Slika je premajhna; najmanjša dovoljena velikost je %dimensions pikslov.

en: The file %path was not deleted, because it does not exist.
sl: Datoteka %path ni bila izbrisana, ker ne obstaja.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sl: Napaka med nalaganjem. Naložene datoteke %file  ni bilo mogoče premakniti na željeno mesto %destination.

en: Add to book outline
sl: Dodaj v strukturo knjige.

en: New set
sl: Nova skupuna

en: outdated
sl: zastarelo

en: add translation
sl: dodaj prevod

en: Translations of %title
sl: Prevod za %title

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
sl: Urejanje označevanja, kategorizacije in razvrščanja vsebine.

en: Database port
sl: Vrata strežnika podatkovne baze

en: Re-index site
sl: Znova indeksiraj spletno mesto

en: Are you sure you want to re-index the site?
sl: Ali ste prepričani, da želite znova indeksirati spletno mesto?

en: Pass
sl: Uspeh

en: Fail
sl: Neuspeh

en: No test results to display.
sl: NI rezultatov testov za prikaz.

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
sl: Te nastavitve so nujne le za nekatera spletna mesta. V kolikor teh nastavitev ne poznate, pustite privzete možnosti, oziroma se o njih pozanimajte pri vašem ponudniku spletnega gostovanja.

en: If your database is located on a different server, change this.
sl: Tole spremenite, če se vaša podatkovna baza nahaja na drugem strežniku.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
sl: Če vaš strežnik podatkovne baze uporablja nestandardna vrata, vnesite pravilno številko vrat.

en: Database port must be a number.
sl: Vrata podatkovne baze morajo biti število.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
sl: Presledki so dovoljeni; razen pike (.), vezaja (-) ali podčrtaja (_), ločila niso dovoljena.

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Maximum height
sl: Maksimalna višina

en: Maximum width
sl: Minimalna višina

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Maximum image resolution
sl: Največja ločljivost slike

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sl: Zaznana je bila neveljavna izbira. Prosimo, obvestite administratorja spletnega mesta.

en: Illegal choice %choice in !name element.
sl: Neveljaven izbor %choice v elementu !name.

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Not writable
sl: Ni zapisljivo

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: This will be the top-level page in this book.
sl: To bo vrhnja stran v tej knjigi.

en: Revision information
sl: Različice

en: Notify user of new account
sl: Obvesti uporabnika o novem računu

en: View comment
sl: Poglej komentar

en: Comma
sl: Vejica

en: Uses
sl: Uporablja

en: Path to custom icon
sl: Pot do lastne ikone

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: Digest
sl: Povzetek

en: You are not authorized to post comments.
sl: Nimate dovoljenja za vnos komentarjev.

en: The comment you are replying to does not exist.
sl: Komentar, na katerega odgovarjate, ne obstaja.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
sl: Razprava je zaključena: ne morete več pisati komentarjev.

en: You are not authorized to view comments.
sl: Nimate dovoljenja za branje komentarjev.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati komentar %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
sl: Vsi odgovori na ta komentar bodo izgubljeni. Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Publish the selected comments
sl: Objavi izbrane komentarje

en: Unpublish the selected comments
sl: Skrij izbrane komentarje

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te komentarje in vse njihove naslednike?

en: You have to specify a valid author.
sl: Vpisati morate veljavnega avtorja.

en: The name you used belongs to a registered user.
sl: Ime, ki ste ga uporabili, priprada registriranemu uporabniku.

en: The e-mail address you specified is not valid.
sl: Vpisani e-poštni naslov ni veljaven.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
sl: URL naslov vaše domače strani je neveljaven. Vpisati ga morate v polni obliki, npr. <code>http://primer.si/podstran</code>.

en: (No subject)
sl: (brez naslova)

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sl: To besedilo bo prikazano zaslonskim bralnikom, iskalnikom ali, ko slike ne bo mogoče naložiti.

en: Add feed
sl: Dodaj vir

en: List links
sl: Prikaži povezave

en: File system
sl: Datotečni sistem

en: @name's blog
sl: blog od @name

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica

en: Enter your @s username.
sl: Vpišite svoje uporabniško ime za spletno mesto @s.

en: Posted in
sl: Objavljeno v

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
sl: Komentar: poslan je bil neavtoriziran komentar ali komentar poslan v zaprto objavo %subject.

en: !name's blog
sl: Blog uporabnika !name

en: Email:
sl: E-naslov:

en: All languages
sl: Vsi jeziki

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: The MIME type of the file.
sl: MIME tip datoteke.

en: @type %title has been created.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila ustvarjena.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.

en: 1 character | @count characters
sl[0]: 1 znak
sl[1]: 2 znaka
sl[2]: 3 znaki
sl[3]: 5 znakov

en: Filter settings
sl: Nastavitve filtra

en: Help topics
sl: Teme pomoči

en: No help is available for module %module.
sl: Na voljo ni nobene pomoči za modul %module.

en: @module administration pages
sl: Strani za upravljanje modula @module

en: Translate interface
sl: Prevajanje vmesnika

en: Add language
sl: Dodaj jezik

en: Edit string
sl: Uredi niz

en: Delete string
sl: Izbriši niz

en: Are you sure you want to delete the language %name?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati jezik %name?

en: The language %locale has been removed.
sl: Jezik %locale je bil odstranjen.

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati niz "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
sl: Brisanje tega niza bo odstranilo vse prevode tega niza v vseh jezikih. Tega dejanja ni možno razveljaviti.

en: PM
sl: popoldan

en: PHP extensions
sl: PHP razširitve

en: Comments per page
sl: Komentarjev na stran

en: Multilingual support
sl: Večjezična podpora

en: Publish comment
sl: Objavi komentar

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
sl: Izbrano orodje za upravljanje s slikami %toolkit ne more ustrezno izvesti %function.

en: Collaboration
sl: Sodelovanje

en: Administration pages
sl: Administrativne strani

en: Currently using !item !version
sl: Trenutno uporabljate !item !version

en: Created content type %type.
sl: Ustvarjen je bil tip vsebine %type.

en: User created with name %name and pass %pass
sl: Ustvarjen je bil uporabnik z imenom %name in geslom %pass

en: Created permissions: @perms
sl: Ustvarjena so bila dovoljenja: @perms

en: Invalid permission %permission.
sl: Neveljavno dovoljenje %permission.

en: Username field found.
sl: Polje za uporabniško ime je bilo najdeno.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sl: Uporabnik %name je uporabil možnost enkratne prijave ob %timestamp.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
sl: Ustvarjen je bil nov uporabniški račun za <a href="@url">%name</a>. Poslano ni bilo še nobeno e-sporočilo.

en: Registration successful. You are now logged in.
sl: Registracija je uspela. Sedaj ste prijavljeni.

en: New user: %name (%email).
sl: Nov uporabnik: %name (%email).

en: Username or e-mail address
sl: Uporabniško ime ali e-poštni naslov

en: User autocomplete
sl: Avtomatično dopolni uporabnike

en: Initializing.
sl: Inicializacija.

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
sl: Prosim nadaljujte na <a href="@error_url">stran z napako</a>

en: HTTP POST is required.
sl: HTTP POST je obvezen

en: Your page will be a part of the selected book.
sl: Vaša stran bo del izbrane knjige.

en: 0 sec
sl: 0 sek

en: form
sl: obrazec

en: alert
sl: opozorilo

en: emergency
sl: urgentno

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sl: Za spremembo trenutnega gesla, vpišite novo geslo v obe polji.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sl: Poskusili ste uporabiti povezavo za enkratno prijavo, ki je že potekla. Prosim, zahtevajte novo s spodnjim obrazcem.

en: This login can be used only once.
sl: Ta prijava je lahko uporabljena le enkrat.

en: The translation import of %filename failed.
sl: Datoteka s prevodom %filename pretrgana: Ne morem brati.

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: Inserted
sl: Vnešeno

en: Provide a password for the new account in both fields.
sl: Vnesite geslo novega računa v obe vnosni polji.

en: - Any -
sl: - Vse -

en: The title of the comment.
sl: Naslov komentarja.

en: Poll
sl: Anketa

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sl: Za iskanje obeh besed uporabi <strong>OR</strong> z velikimi črkami. Na primer, <strong>mačke OR psi</strong>.

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
sl: Poskus ponovnega zagona cron-a, medtem ko se ta še izvaja.

en: Cron run completed.
sl: Izvajanje cron-a je zaključeno.

en: Already added languages
sl: Že vstavljeni jeziki

en: Recent blog posts
sl: Sveže objave v blogu

en: Who's new
sl: Novi uporabniki

en: Language name
sl: Ime jezika

en: Edit language
sl: Urejanje jezika

en: Edit category
sl: Uredi kategorijo

en: The content type %name has been updated.
sl: Tip vsebine %name je bil posodobljen.

en: The content type %name has been added.
sl: Tip vsebine %name je bil dodan.

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sl: Spremembe narejene v tej tabeli ne bodo shranjenem dokler ne shranite obrazca.

en: Rule type
sl: Tip pravila

en: The requested page could not be found.
sl: Zahtevane strani ni bilo mogoče najti.

en: Requirements problem
sl: Problem v zahtevah

en: Database configuration
sl: Konfiguracija podatkovne baze

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
sl: Tip podatkovne baze, v katero bodo shranjeni podatki za @drupal.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
sl: Ime podatkovne baze, v katero bodo shranjeni vaši podatki za @drupal. Nuno je, da to bazo kreirate že pred namestitvijo @drupal -a.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
sl: Če bo podatkovno bazo hkrati uporabljalo več aplikacij vnesite predpono tabel (primer: %prefix) za vašo @drupal stran.

en: Select an installation profile
sl: Izberite namestitveni profil

en: Choose language
sl: Izberite jezik

en: Learn how to install Drupal in other languages
sl: Naučite se kako namestiti Drupal v drugih jezikih

en: (built-in)
sl: (vgrajeno)

en: No profiles available
sl: Na voljo ni nobenega profila

en: Drupal already installed
sl: Drupal je že nameščen

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
sl: <ul><li>Za ponovni začetek, moraš izprazniti obstoječo bazo.</li><li>Za inštalacijo druge baze, uredi ustrezeno <em>settings.php</em> datoteko v <em>sites</em> mapi.</li><li>Za nadgradnjo obstoječe inštalacije, nadaljuj do <a href="@base-url/update.php">skripte za nadgradnjo</a>.</li><li>Poglej svojo <a href="@base-url">obstoječo stran</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
sl: Nameščam @drupal

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.

en: Configure site
sl: Nastavite stran

en: @drupal installation complete
sl: @drupal namestitev končana

en: Installed %module module.
sl: Modul %module je nameščen.

en: Choose profile
sl: Izberite profil

en: Verify requirements
sl: Preveri zahteve

en: Set up database
sl: Nastavite podatkovno bazo

en: Set up translations
sl: Nastavi prevode

en: Install site
sl: Namesti stran

en: Finish translations
sl: Končaj prevode

en: Site e-mail address
sl: E-mail naslov strani

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
sl: Polje <em>Od<em> pri avtomatiziranih e-sporočilih pri postopku registracije, zahtevah po novih geslih in drugih obvestilih. (Priporočamo uporabo e-naslova, ki se konča z domeno vaše spletne strani, saj bo to zmanjšalo možnosti, da bi bila taka e-pošta označena kot neželjena pošta.)

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
sl: Po privzetih nastavitvah, bodo datumi na tem spletnem mestu prikazani v izbranem časovnem pasu.

en: Update notifications
sl: Obvestila o posodobitvah

en: Check for updates automatically
sl: Avtomatično preverjaj posodobitve

en: Removed orphaned action '%action' from database.
sl: Osirotela dejanja '%action' so bila odstranjena iz podatkovne baze.

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
sl: Cron je prekoračil časovno omejitev izvajanja in je bil zato prekinjen.

en: 1 byte | @count bytes
sl[0]: 1 byte
sl[1]: @count byta
sl[2]: @count byti
sl[3]: @count bytov

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
sl: !name ne sme biti daljše od %max znakov, vpisanih pa je %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
sl: Neveljavna izbira %choice v %name elementu.

en: GD2 image manipulation toolkit
sl: GD2 toolkit orodje za manipulacijo slik.

en: The GD toolkit is installed and working properly.
sl: GD toolkit je nameščeno in deluje pravilno.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
sl: Določite kvaliteto fotografij za JPEG obdelavo. Razpon je od 0 do 100, kjer višje vrednosti pomenijo boljšo kvaliteto, vendar ob tem tudi večje datoteke.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
sl: 'GD image toolkit' zahteva, da je GD modul za PHP nameščen in pravilno konfiguriran. Za več informacij glej <a href="@url">PHPjevo dokumentacijo za slike</a>.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
sl: Kvaliteta JPEG mora biti število med 0 in 100.

en: Right to left
sl: Od desne k levi

en: Left to right
sl: Od leve k desni

en: Predefined language
sl: Predefiniran jezik

en: Custom language
sl: Uporabniško definirani jezik

en: Add custom language
sl: Dodaj uporabniško definirani jezik

en: Save language
sl: Shrani jezik

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
sl: Z <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> združljiv jezikovni identifikator. Kode jezika ponavadi uporabljajo kodo države in opcijsko besedilo ali področno ime. <em>Primeri: "en", "en-US" in "zh-Hant".</em>

en: Language name in English
sl: Ime jezika v angleščini

en: Name of the language in English. Will be available for translation in all languages.
sl: Ime jezika v angleščini. Bo na voljo za prevode v vse jezike.

en: Native language name
sl: Izvirno ime jezika

en: Name of the language in the language being added.
sl: Ime jezika v jeziku, ki ga dodajate.

en: Language domain
sl: Domena za jezik

en: Direction that text in this language is presented.
sl: Smer v kateri se bere besedilo v tem jeziku.

en: The language %language (%code) already exists.
sl: Jezik %language (%code) že obstaja.

en: Invalid language code.
sl: Napačna koda jezika

en: The language %language has been created and can now be used. More information is available on the <a href="@locale-help">help screen</a>.
sl: Jezik %language je bil ustvarjen in ga sedaj lahko uporabite. Več informacij je na voljo na <a href="@locale-help">zaslonu s pomočjo</a>.

en: Domain and path prefix values should not be set at the same time.
sl: Domena in predpona poti ne smeta biti nastavljeni istočasno.

en: The domain (%domain) is already tied to a language (%language).
sl: Domena (%domain) je že vezana na jezik (%language).

en: Only the default language can have both the domain and prefix empty.
sl: Samo pri prevzetem jeziku lahko hkratu pustite prazno domeno in predpono.

en: The prefix (%prefix) is already tied to a language (%language).
sl: Predpona (%prefix) je že vezana na jezik (%language).

en: The English language cannot be deleted.
sl: Angleškega jezika ni mogoče izbrisati.

en: The default language cannot be deleted.
sl: Privzetega jezika ni mogoče izbrisati.

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
sl: Izbris jezika bo povzročil izbris vseh prevodov vmesnika, vsebina tega jezika pa bo postavljena v nevtralni jezik. Te operacije ni mogoče razveljaviti.

en: Language negotiation configuration saved.
sl: Nastavitve mehanizma izbire jezika so bile shranjene.

en: English (built-in)
sl: Angleščina (vgrajeno)

en: String contains
sl: Izraz vsebuje

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sl: Pustite prazno za prikaz vseh izrazov. Iskanje je občutljivo na velike in male črke.

en: English (provided by Drupal)
sl: Angleščina (vgrajeno v Drupal)

en: Search in
sl: Išči v

en: Both translated and untranslated strings
sl: Prevedene in neprevedene besede

en: Only translated strings
sl: Samo prevedeni izrazi

en: Only untranslated strings
sl: Samo neprevedeni izrazi

en: Limit search to
sl: Omejitev iskanja na

en: All text groups
sl: Vse tekstovne skupine

en: Languages not yet added
sl: Še ne vstavljeni jeziki

en: Import translation
sl: Uvozi prevod

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
sl: Datoteka v formatu 'Gettext Portable Object' (<em>.po</em>).

en: Import into
sl: Uvozi v

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
sl: Izberite jezik h kateremu bi radi dodali nize. Če izberete jezik, ki še ni nastavljen, se bo le ta dodal.

en: Text group
sl: Tekstovna skupina

en: Imported translations will be added to this text group.
sl: Uvoženi prevodi bodo dodani k tej skupini tekstov.

en: The language %language has been created.
sl: Ustvarjen je bil jezik %language.

en: Export translation
sl: Izvozi prevod

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
sl: Izberite jezik za izvoz v Gettext Portable Object (<em>.po</em>) formatu.

en: Generate a Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) file with all strings from the Drupal locale database.
sl: Ustvari Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>), datoteko z vsemi nizi iz lokalne Drupalove baze.

en: String not found.
sl: Besede nismo našli.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
sl: Poslani niz vsebuje nedovoljen HTML: %string

en: The string has been saved.
sl: Izraz je bil shranjen.

en: The string has been removed.
sl: Beseda je bila odstranjena.

en: The language selected for import is not supported.
sl: Izbrani jezik za uvoz ni podprt.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
sl: Datoteka s prevodom %filename pretrgana: Ni glave.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
sl: Prevod je bil uspešno uvožen. Ustvarjeno je bilo %number novih prevedenih nizov, posodobljenih %update, %delete nizov pa je bilo odstranjenih.

en: Importing interface translations
sl: Uvažam prevode vmesnika

en: Starting import
sl: Začenjam uvoz

en: Error importing interface translations
sl: Napaka pri uvozu prevodov vmesnika

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
sl: Poskus vnosa prevoda z nedevoljenim HTML: %string

en: The %language language (%code) has been created.
sl: Jezik %language (%code) je bil dodan.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
sl: Datoteka %file uvožena v %locale: dodano %number novih nizov, %update posodobljenih in %delete odstranjenih.

en: Exported %locale translation file: %filename.
sl: Izvožena %locale datoteka s prevodom: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
sl: Datoteka za prevod je bila izvožena v: %filename

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
sl: Datoteka s prevodi v JavaScript-u za jezik %language je bila posodobljena.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
sl: Ustvarjena je bila JavaScript datoteka za prevode v jeziku %language.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
sl: JavaScript datoteka za prevode v jeziku %language je bila odstranjena, ker za ta jezik trenuno ni nobenega prevoda.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
sl: Prišlo je do napake pri ustvarjanju JavaScript datoteke za prevode v jeziku %language.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
sl[0]: En prevajalski niz je bil prezrt, ker vsebuje nedovoljen HTML.
sl[1]: @count prevajalska niza sta bila prezrta, ker vsebujeta nedovoljen HTML.
sl[2]: @count prevajalski nizi so bili prezrti, ker vsebujejo nedovoljen HTML.
sl[3]: @count prevajalskih nizov je bilo prezrto, ker vsebujejo nedovoljen HTML.

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
sl[0]: Za novonameščene module je bila uvožena ena prevajalska datoteka.
sl[1]: Za novonameščene module sta bili uvoženi @count prevajalski datoteki.
sl[2]: Za novonameščene module so bile uvožene @count prevajalske datoteke.
sl[3]: Za novonameščene module je bilo uvoženih @count prevajalskih datotek.

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
sl[0]: Za obstoječe module je bila uvožena ena prevajalska datoteka.
sl[1]: Za obstoječe module sta bili uvoženi @count prevajalski datoteki.
sl[2]: Za obstoječe module so bile uvožene @count prevajalske datoteke.
sl[3]: Za obstoječe module je bilo uvoženih @count prevajalskih datotek.

en: Slovenian
sl: Slovenščina

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sl: Napaka pri pošiljanju e-pošte (od %from za %to).

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče

en: Standard PHP
sl: Standardni PHP

en: PHP Mbstring Extension
sl: PHP Mbstring razširitev

en: Unicode library
sl: Unicode knjižnica

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
sl: Pretvorba kodiranja XML '%s' v UTF-8 ni uspela.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
sl: Nepodprto kodiranje %s. Namestite iconv, GNU recorde ali mbsting za PHP

en: Parse error. Not well formed
sl: Napaka pri razčlenjevanju. Neprimerna oblika

en: Parse error. Request not well formed.
sl: Napaka pri razčlenjevanju. Zahtevek ni dobro oblikovan.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
sl: Napaka na strežniku. Neveljaven XML-RPC klic. Zahtevek mora biti klic metode (methodCall).

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
sl: Napaka na strežniku. Klic metode @methodname ni definiran.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
sl: Napaka strežnika. Napačno število parametrov metode.

en: Server error. Invalid method parameters.
sl: Napaka strežnika. Neveljavni parametri metode.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
sl: Napaka na strežniku. Klic funkcije @method ne obstaja.

en: Invalid syntax for system.multicall.
sl: Neveljavna sintaksa za system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
sl: Rekurzivni klici na system.multicall so prepovedani.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
sl: Napaka na strežniku. Podpis zahtevane metode %methodname ni določen.

en: Categorize news items
sl: Kategoriziraj novice

en: checkboxes
sl: izbirna polja

en: multiple selector
sl: sočasni izbor večih elementov

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
sl: Dodaj vir v RSS, RDF ali Atom obliki. Vir ima lahko samo en vnos.

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
sl: Določi katera vsebina uporablja vire iz ostalih strani, kako pogosto jih preverja in kako so kategorizirane.

en: Update items
sl: Posodobi notice

en: Edit feed
sl: Uredi vir

en: No blocks in this region
sl: V tem področju ni blokov

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
sl: Spremembe na blokih ne bodo shranjene, dokler ne kliknete<em>Shrani bloke</em>

en: Post new blog entry.
sl: Objavi nov zapis v blogu.

en: You are not allowed to post a new blog entry.
sl: Nimate dovoljenja za objavljavljanje novih blogov.

en: You have not created any blog entries.
sl: Nimate ustvarjenih blog vnosov.

en: No blog entries have been created.
sl: Noben blog zapis še ni bil ustvarjen.

en: Blog entry
sl: Blog zapis

en: View recent blog entries
sl: Poglej zadnje zapise v blogu

en: Read !username's latest blog entries.
sl: Preberi zadnje blog objave uporabnika !username.

en: !username's blog
sl: Blog uporabnika !username

en: Read the latest blog entries.
sl: Preberi zadnje blog zapise.

en: Save book pages
sl: Shrani knjižne strani

en: Title changed from %original to %current.
sl: Naslov je bil spremenjen iz %original na %current.

en: Updated book %title.
sl: Knjiga %title je bila posodobljena.

en: Update book outline
sl: Posodobi strukturo knjige

en: Remove from book outline
sl: Odstrani iz strukture knjige

en: The book outline has been updated.
sl: Zgradba knjige je bila posodobljena.

en: There was an error adding the post to the book.
sl: Pri dodajanju objave v knjigo je prišlo do napake.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
sl: Ali ste prepričani, da želite odstraniti %title iz knjižne hierarhije?

en: The post has been removed from the book.
sl: Objava je bila odstranjena iz knjige.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
sl: Prikaži tiskanju prijazno obliko strani knjige in njenih podstrani.

en: Show block on all pages
sl: Prikaži blok na vseh straneh

en: This is the top-level page in this book.
sl: To je vrhnja stran v tej knjigi.

en: No book selected.
sl: Nobena knjiga ni bila izbrana.

en: Book page
sl: Stran knjige

en: Header top
sl: Glava na vrhu

en: Delete the selected comments
sl: Izbriši izbrane komentarje

en: Allows users to comment on and discuss published content.
sl: Omogoči uporabniku pošiljanje zgodb, člankov ali podobnih vsebin.

en: Personal contact form
sl: Osebni obrazec za kontakt

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
sl: Ustvari sistemski kontaktni obrazec in nastavi kategorije prejemnikov.

en: Edit contact category
sl: Spremeni kontaktno kategorijo

en: Database logging
sl: Beleženje v bazo

en: View events that have recently been logged.
sl: Pokaži nazadnje zabeležene dogodke.

en: Allowed HTML tags: @tags
sl: Dovoljene HTML oznake:@tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
sl: Sidrišča so uporabljena za ustvarjanje povezav do ostalih spletnih mest.

en: Paragraph one.
sl: Prvi odstavek.

en: Paragraph two.
sl: Drugi odstavek.

en: Strong
sl: Krepko

en: Emphasized
sl: Poudarjeno

en: Cited
sl: Citirano

en: Coded text used to show programming source code
sl: Tekst za prikaz izvorne kode

en: Coded
sl: Kodirano

en: Bolded
sl: Odebeljeno

en: Italicized
sl: Nagnjeno

en: Superscripted
sl: Nadpisano

en: <sup>Super</sup>scripted
sl: <sup>Nad</sup>pisano

en: Subscripted
sl: Podpisano

en: <sub>Sub</sub>scripted
sl: <sub>Pod</sub>pisano

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
sl: <abbr title="Okrajšava">Okr.</abbr>

en: Block quoted
sl: Citirano med besedilom

en: Quoted inline
sl: Citirano med besedilom

en: Table header
sl: Glava tabele

en: Table cell
sl: Celica tabele

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
sl: Oštevilčen seznam - uporabite &lt;li&gt; za oznako elementa

en: First item
sl: Prvi element

en: Second item
sl: Drugi element

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
sl: Neoštevilčen seznam - uporabite &lt;li&gt; za oznako elementa

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
sl: Definicijski seznami so podobni ostalim HTML seznamom. &lt;dl&gt;  začne definicijski seznam, &lt;dt&gt;  začne definicijsko oznako in &lt;dd&gt; začne opis definicije.

en: First term
sl: Prvi termin

en: First definition
sl: Prva definicija

en: Second term
sl: Drugi termin

en: Second definition
sl: Druga definicija

en: Subtitle three
sl: Tretji podnaslov

en: Subtitle four
sl: Četrti podnaslov

en: Subtitle five
sl: Peti podnaslov

en: Subtitle six
sl: Šesti podnaslov

en: Tag Description
sl: Opis gradnika

en: You Type
sl: Vi vpišete

en: You Get
sl: Dobite

en: No help provided for tag %tag.
sl: Na voljo ni nobene pomoči za gradnik %tag.

en: Ampersand
sl: Znak "&"

en: Quotation mark
sl: Narekovaji

en: Character Description
sl: Opis znaka

en: Lines and paragraphs break automatically.
sl: Samodejen prelom odstavkov in vrstic.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
sl: Vrstice in odstavki so samodejno prepoznani. Če odstavki niso postavljeni tako kot si želite, enostavno dodajte več praznih vrstic.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
sl: Spletni in e-mail naslovi bodo samodejno pretvorjeni v povezavo.

en: Compose tips
sl: Sestavi namige

en: Forum topic
sl: Tema foruma

en: Manages the display of online help.
sl: Upravlja prikaz pomoči na spletu.

en: Built-in interface
sl: Vgrajeni vmesnik

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set for <em>All languages</em>.
sl: Vzdevek, ki je nastavljen za določen jezik, bo vedno uporabljen, ko se ta stran prikazuje v izbranem jeziku. Ta vzdevek ima prednost pred ostalimi vzdevki, ki so nastavljeni za <em>Vsi jeziki</em>.

en: Configure languages for content and the user interface.
sl: Nastavitev jezika za vsebino in uporabniški vmesnik.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
sl: Prevajanje besedila vgrajenega v vmesnik in možnost prevoda ostalega besedila.

en: Added content type %name.
sl: Dodan tip vsebine %name.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
sl: Ste prepričani, da želite ponastaviti pravice na vsebini spletnega mesta?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
sl: Ta ukaz bo ponastavil vse pravice na vsebini spletnega mesta. Proces je lahko dolgotrajen. Tega ukaza ni mogoče preklicati.

en: language
sl: jezik

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
sl: Skrajšana oblika vaše objave prikazuje, kako bo ta izgledal, ko bo objavljen na prvi strani oziroma v RSS objavi. <span class="no-js">V kolikor hočete sami določiti mesto reza, lahko ročno dodate "&lt;!--break--&gt;" (brez navednic).</span>

en: @type: reverted %title revision %revision.
sl: %type: posodobljen %title.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
sl: Pravice dostopa na vsebini je potrebno ponastaviti.

en: Rebuilding content access permissions
sl: Ponastavljam pravice dostopa na vsebini

en: Content permissions have been rebuilt.
sl: Pravice na vsebini so bile ponastavljene.

en: Add content type
sl: Dodaj vrsto vsebine

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
sl: Omogoča objavo in prikaz vsebine na spletnem mestu.

en: OpenID identities
sl: OpenID identitete

en: The alias %alias is already in use in this language.
sl: Vzdevek %alias je v tem jeziku že uporabljen.

en: The alias has been saved.
sl: VZdevek je shranjen.

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati naslov z vzdevkom %title?

en: Filter aliases
sl: Filtriraj vzdevke

en: URL aliases
sl: URL vzdevki

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
sl: Spremeni URL naslove spletnega mesta z ustvarjanjem vzdevkov zanje.

en: Edit alias
sl: Uredi vzdevek

en: Delete alias
sl: Izbriši vzdevek

en: Add alias
sl: dodaj vzdevek

en: Allows users to rename URLs.
sl: Omogoča, da uporabniki preimenujejo URL-je.

en: Total votes: @votes
sl: Prejetih glasov: @votes

en: Most recent poll
sl: Novejše ankete

en: Poll status
sl: Status ankete

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
sl: Obiskovalci ne morejo glasovati na anketo, ki je zaprta.

en: After this period, the poll will be closed automatically.
sl: Po določenem obdobje, bo anketa avtomatsko zaprta.

en: Negative values are not allowed.
sl: Negativne vrednosti niso dovoljene.

en: Vote count
sl: Št. glasov

en: Polls
sl: Anketa

en: The field has been created.
sl: Nova vloga je bila dodana.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati polje %field?

en: The field %field has been deleted.
sl: Vloga je bila izbrisana.

en: Profile field %field deleted.
sl: Vloga je bila izbrisana.

en: User list
sl: seznam uporabnikov

en: single-line textfield
sl: Pretvornik prelomov vrsic

en: multi-line textfield
sl: Pretvornik prelomov vrsic

en: checkbox
sl: izbirno polje

en: list selection
sl: seznam uporabnikov

en: freeform list
sl: seznam uporabnikov

en: Author information
sl: Informacije o avtorju

en: Link to full user profile
sl: Povezava to polnega profila uporabnika

en: View full user profile
sl: Poglej polni profil uporabnika

en: About %name
sl: '%name' blok

en: Edit field
sl: uredi polje

en: Delete field
sl: izbriši polje

en: Supports configurable user profiles.
sl: Podpira nastavljive uporabniške profile.

en: The index will be rebuilt.
sl: Indeks bo ponovno zgrajen.

en: Indexing status
sl: Stanje indeksiranja

en: Indexing throttle
sl: Zadušitev indeksiranja

en: Indexing settings
sl: Nastavitve indeksiranja

en: Minimum word length to index
sl: Najmanjša dolžina besede, ki se indeksira.

en: Search form
sl: Iskalnik

en: Top search phrases
sl: Največkrat iskani nizi

en: View most popular search phrases.
sl: Poglej najpogosteje iskane nize.

en: Enables site-wide keyword searching.
sl: Omogoča iskanje po ključnih besedah.

en: Content viewing counter settings
sl: Nastavitve števca pri ogledu vsebine

en: Count content views
sl: Štej število ogledov vsebine

en: Increment a counter each time content is viewed.
sl: Ob vsakem ogledu vsebine povečaj števec.

en: Popular content
sl: Priljubljena vsebina

en: How many content items to display in "all time" list.
sl: Število vsebin prikazanih v seznamu "vseh časov".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
sl: Število vsebin prikazanih v seznamu "zadnjih ogledov".

en: Today's:
sl: Danes:

en: All time:
sl: Ves čas:

en: Last viewed:
sl: Zadnjič videno:

en: Top visitors
sl: Najaktivnejši uporabniki

en: View access log.
sl: Omogoči zapisnik dostopov

en: Track page visits
sl: sledi obiskom strani

en: Logs access statistics for your site.
sl: Beleži statistiko dostopov za vaše spletno mesto.

en: User pictures in posts
sl: Prikaži uporabnikovo sličico v objavi

en: User pictures in comments
sl: Prikaži uporabnikovo sličico v komentarju

en: Shortcut icon
sl: Ikona bližnjice

en: Logo image settings
sl: Nastavitve slike logotipa

en: Use the default logo
sl: Uporabi privzeti logotip.

en: Upload logo image
sl: Naloži sliko za logotip

en: Shortcut icon settings
sl: Nastavitve ikon za bližnjice

en: Use the default shortcut icon.
sl: Uporabi privzeto ikono.

en: Upload icon image
sl: Naloži sliko za ikono

en: Select an image processing toolkit
sl: Izberi orodja za procesiranje slik.

en: Compact mode
sl: Kompaktni način

en: RSS publishing
sl: RSS objavljanje

en: Date and time
sl: Datum in čas

en: Enable or disable clean URLs for your site.
sl: Omogoči ali onemogoči čiste URL-je na tvoji spletni strani.

en: -1 (Unlimited)
sl: -1 (Neomejeno)

en: Enabled ('@value')
sl: Omogočeno ('@value')

en: Not protected
sl: Ni zaščiteno

en: Cron has not run recently.
sl: Cron v zadnjem času ni bil pognan.

en: Cron maintenance tasks
sl: Cron vzdrževalna opravila

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
sl: Cron lahko <a href="@cron">poženete ročno</a>.

en: Writable (<em>public</em> download method)
sl: Zapisljivo (<em>javni</em> način prenosa)

en: Writable (<em>private</em> download method)
sl: Zapisljivo (<em>zasebni</em> način prenosa)

en: Access to update.php
sl: Dostop do update.php

en: Content translation
sl: Prevod vsebine

en: Unknown release date
sl: Neznan datum izdaje

en: Last checked: never
sl: Zadnjič preverjeno: nikoli

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli

en: Disabled themes
sl: Onemogočene teme

en: Notify user when account is activated.
sl: Obvesti uporabnika, ko je račun aktiviran

en: Picture guidelines
sl: Navodila za slike

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
sl: Ime za vlogo.  Primer: "moderator", "urednik", "načrtovalec strani".

en: The role has been renamed.
sl: Vloga je bila preimenovana.

en: The role has been deleted.
sl: Vloga je bila izbrisana.

en: E-mail new password
sl: Pošlji novo geslo po e-pošti.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sl: Dodatna navodila so bila poslana na vaš e-mail naslov.

en: %name has been deleted.
sl: Račun %name je bil izbrisan.

en: You must enter a username.
sl: Vnesti morate uporabniško ime.

en: The username cannot begin with a space.
sl: Uporabniško ime se ne sem začeti s presledkom.

en: The username cannot end with a space.
sl: Uporabniško ime se ne sme zaključiti s presledkom.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
sl: Uporabniško ime ne sme vsebovati več zaporednih presledkov.

en: The username contains an illegal character.
sl: Uporabniško ime vsebuje nedovoljen znak.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
sl: Uporabniško ime %name je predolgo: dolžina mora biti manjša od %max znakov.

en: You must enter an e-mail address.
sl: Vnesti morate e-poštni naslov.

en: Who's online
sl: Kdo je prijavljen

en: User list length
sl: Dolžina seznama uporabnikov

en: Enter the password that accompanies your username.
sl: Vpišite geslo, ki pripada vašemu uporabniškemu imenu.

en: Delete picture
sl: Izbriši sliko

en: Check this box to delete your current picture.
sl: Obkljukajte za izbris vaše trenutne slike.

en: Unblock the selected users
sl: Odblokiraj označene uporabnike

en: Block the selected users
sl: Blokiraj označene uporabnike

en: Deleted user: %name %email.
sl: Izbrisan uporabnik: %name %email.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
sl: Določi pravila dostopanja do servisov (features) spletnega mesta z določanjem pravic posameznim vlogam uporabnikov (user roles).

en: Edit role
sl: Uredi vlogo

en: Add format
sl: Dodaj format

en: Structure
sl: Struktura

en: SQL Query
sl: SQL poizvedba

en: Your OpenID
sl: Vaš OpenID

en: This OpenID will be attached to your account after registration.
sl: Ta OpenID bo po registraciji pripet na vaš račun.

en: You are not allowed to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
sl: Cron ni bil zagnan zaradi neveljavnega ključa.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
sl: Cron ni bil zagnan, ker je spletno mesto v načinu za vzdrževanje.

en: No pending updates.
sl: Ni čakajočih nadgradenj.

en: To continue, provide your server connection details
sl: Za nadaljevanje vnesite podatke za povezavo s strežnikom

en: Change connection type
sl: Spremeni tip povezave

en: Site under maintenance
sl: Spletno mesto je v vzdrževanju

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
sl: JavaScript datoteka za prevode %file.js se je izgubila.

en: Scale and crop
sl: Skaliraj in obreži

[ctx: Long month name]
en: January
sl: Januar

[ctx: Long month name]
en: February
sl: Februar

[ctx: Long month name]
en: March
sl: Marec

[ctx: Long month name]
en: May
sl: Maj

[ctx: Long month name]
en: June
sl: Junij

[ctx: Long month name]
en: July
sl: Julij

[ctx: Long month name]
en: August
sl: Avgust

[ctx: Long month name]
en: October
sl: Oktober

en: Entity %entity has no base table.
sl: Entiteta %entity nima osnovne tabele.

en: Error opening socket @socket
sl: Napaka pri odpiranju vtičnice @socket
