Open Outreach (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Continue
uk: Продовжити

en: Features
uk: Властивості

en: Add terms
uk: Додати терміни

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Finished!
uk: Завершено!
