Open Outreach (7.x-1.0-rc3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Continue
it: Continua

en: Features
it: Funzionalità

en: Add terms
it: Aggiungi termini

en: My account
it: Profilo utente

en: Not enabled
it: Non abilitato
