Open Outreach (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Add terms
pl: Dodaj terminy

en: My account
pl: Moje konto

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Prepare Site
pl: Przygotuj stronę
