Open Outreach (7.x-1.0-rc4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: My account
bo: ངའི་ཐོ་ཁོངས

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད
