Open Outreach (7.x-1.0-rc7) - en to bg translation catalogue (546 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: user
bg: потребител

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: enabled
bg: включено

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: approve
bg: одобри

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: content
bg: съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Replies
bg: Отговори

en: Closed
bg: Закрито

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: more
bg: още

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Explanation or submission guidelines
bg: Пояснения или инструкции при подаване на материала

en: Article
bg: Статия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: footer
bg: подложка

en: Comments
bg: Коментари

en: Priority
bg: Приоритет

en: More
bg: още...

en: Action
bg: Действие

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: On
bg: Включи

en: new
bg: нов

en: error
bg: грешка

en: Tags
bg: Таг

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Categories
bg: Категории

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: updated
bg: Актуализирано

en: File
bg: Файл

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Variable
bg: Променлив

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Types
bg: Типове

en: Hierarchy
bg: Йерархия

en: Required
bg: Задължително

en: Parent
bg: Родител

en: Parents
bg: Родители

en: none
bg: не

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Import
bg: Импортирай

en: Book
bg: Книга

en: Export
bg: Експорт

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Back
bg: Назад

en: Node ID
bg: Номер

en: Field
bg: Поле

en: header
bg: заглавка

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Core
bg: Ядро

en: Album
bg: Албум

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Audio
bg: Музика

en: Path
bg: Път

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Modules
bg: Модули

en: Forum name
bg: Име на форума

en: Region
bg: Област на сайта

en: Visible
bg: Видим

en: link
bg: връзка

en: Anchor
bg: Котва

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: results
bg: Резултати

en: search
bg: Търсене

en: Teaser
bg: Резюме

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: theme
bg: тема

en: Timestamp
bg: Време

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Statistics
bg: Статистики

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: You are not authorized to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Upload
bg: Трансфер

en: Picture
bg: Изображение

en: Titles
bg: Заглавия

en: type
bg: тип

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: action
bg: действие

en: Continue
bg: Продължи

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: file
bg: файл

en: status
bg: състояние

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Sent email to %recipient
bg: Изпратен имейл до %recipient

en: Unable to send email to %recipient
bg: Не може да изпрати имейл до %recipient

en: The subject of the message.
bg: Тема на съобщението.

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Required Title
bg: Нужно заглавие

en: No Title
bg: Без заглавие

en: Not a valid URL.
bg: Невалиден URL

en: The name of the menu.
bg: Име на менюто

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: All
bg: Всички

en: days
bg: дни

en: Active
bg: Активен

en: Done
bg: Готово

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Submit @name
bg: Изпрати @name

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Year
bg: Година

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Override title
bg: Презаписване на заглавие

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Off
bg: Изключи

en: Never
bg: Никога

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта

en: Inline
bg: В една линия

en: Selected
bg: Избрано

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Signature
bg: Подпис

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Locale
bg: Език

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Poll duration
bg: Продължителност

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Term name
bg: Термин

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Message text
bg: Текст на съобщението

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Mode
bg: Режим

en: Items
bg: Новини

en: Last update
bg: Последна промяна

en: %time ago
bg: преди %time

en: Updated:
bg: Обновен:

en: Authored by
bg: Написано от

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Medium
bg: Среда

en: Media
bg: Медия

en: Caching
bg: Кеширане

en: Month
bg: Месец

en: Load
bg: Зареди

en: System
bg: Система

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: Add a role to the selected users
bg: Добави роля за избраните потребители

en: node
bg: възел

en: General
bg: Общи

en: Directory
bg: Директория

en: Calendar
bg: Календар

en: Recent posts
bg: Последни публикации

en: Day
bg: Ден

en: Table
bg: Таблица

en: Forum
bg: Форум

en: Note
bg: Бележка

en: !time ago
bg: преди !time

en: Other
bg: Други

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Navigation
bg: Навигация

en: access content
bg: достъп до съдържанието

en: Role
bg: Роля

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Log in
bg: Вход

en: Blog
bg: Блог

en: Add new comment
bg: Коментар

en: String
bg: Стринг

en: Users
bg: Потребители

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Referrer
bg: URL референт

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: <All>
bg: Всички

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Filters
bg: Филтри

en: Optional
bg: По желание

en: Order
bg: Поръчка

en: Recent comments
bg: Последни коментари

en: Template
bg: Шаблон

en: Preformatted
bg: Преформатирано

en: Profile
bg: Профил

en: module
bg: модул

en: Term description
bg: Описание на термина

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Operation
bg: Действие

en: reply
bg: отговор

en: Duration
bg: Период

en: Original
bg: Оригинал

en: You have to specify a valid date.
bg: Трябва да посочите валидна дата.

en: Protocol
bg: Протокол

en: Labels
bg: Етикети

en: comments
bg: коментари

en: 1 new | @count new
bg[0]: 1 ново
bg[1]: @count нови

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Delete rule
bg: Изтриване на правило

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: Hidden
bg: Скрит

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: В изчакване

en: Show
bg: Покажи

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: Key
bg: Ключ

en: Edit term
bg: Редактирай термин

en: Add to calendar
bg: Добави към календара

en: Allowed HTML tags
bg: Разрешени HTML тагове

en: Bookmark this post on del.icio.us.
bg: Запази в del.icio.us.

en: Share on Facebook.
bg: Сподели във Facebook

en: Bookmark this post on Google.
bg: Запази в любими в Google

en: Bookmark this post on Yahoo.
bg: Запази в любими в Yahoo

en: Search Technorati for links to this post.
bg: Търси линкове в Technorati за тази страница

en: Clear
bg: Изчисти

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Full text
bg: Пълен текст

en: Source
bg: Източник

en: published
bg: публикувано

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Refine
bg: Подобряване

en: Undo
bg: Отмени

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Please enter some keywords.
bg: Моля, въведете дума/ думи

en: Front page
bg: Начална страница

en: Expired
bg: Изтекли

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: unlimited
bg: неограничен

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Languages
bg: Езици

en: Topics
bg: Теми

en: (disabled)
bg: (dдеактивиран)

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Posts
bg: Мнения

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: None.
bg: Нищо.

en: Revert
bg: Връщане

en: Empty
bg: Празно

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Less than
bg: По-малко от

en: any
bg: всички

en: Log out
bg: Излез

en: The settings have not been saved because of the errors.
bg: Настройките не са записани поради грешки.

en: Right
bg: Дясно

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Seconds
bg: Секунди

en: People
bg: Потребители

en: warning
bg: предупреждение

en: No statistics available.
bg: Няма налични статистики.

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Results
bg: Резултати

en: open
bg: Отворена

en: Parent term
bg: По-общ термин

en: Parent terms
bg: Термини с по-общо значение, които се намират по-високо в йерархията.

en: Forums
bg: Форуми

en: revert
bg: връщане

en: Mark all topics read
bg: Маркиране на всички теми като прочетени

en: Mark all forums read
bg: Маркиране на всички форуми като прочетени

en: Permissions
bg: Права

en: options
bg: опции

en: Product
bg: Продукт

en: Interval
bg: Интервал

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Gray
bg: Сив

en: Unformatted
bg: Неформатиран

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Relationships
bg: Приятели

en: image
bg: изображение

en: Themes
bg: Теми

en: administer nodes
bg: Управление на възли

en: not published
bg: непубликувано

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Default options
bg: Опции по подразбиране

en: cancel
bg: Отказване

en: Processing
bg: Обработва

en: disable
bg: дезактивирай

en: Slogan
bg: Мото

en: Reason
bg: Причина

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Display on separate page
bg: Покажи на отделна страница

en: Location of comment submission form
bg: Място на формата за изпращане на коментари

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Blocks
bg: Блокове

en: Show block for specific roles
bg: Покажи блока за определени роли

en: Page specific visibility settings
bg: Настройки за видимост в зависимост от страниците

en: Show block on specific pages
bg: Покажи блока на определени страници

en: Menus
bg: Менюта

en: The update has encountered an error.
bg: При обновяването възникна грешка.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bg[0]: 1 успешно обработен елемент:
bg[1]: @count успешно обработени елемента:

en: Single on/off checkbox
bg: Единична on/off отметка

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Permission
bg: Разрешение

en: Hide
bg: Скрий

en: Blue
bg: Син

en: file system
bg: файлова система

en: Profiles
bg: Профили

en: Hot topic threshold
bg: Праг за горещи теми

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: From address
bg: Изходящ адрес

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Loading
bg: Зареждане

en: Rearrange
bg: Пренареждане

en: Show only items where
bg: Показва само елементите, които

en: Package
bg: Пакет

en: @type: updated %title.
bg: @type: обновен %title.

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: All types
bg: Всички видове

en: Aggregator
bg: Агрегатор

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
bg: URL %url е невалиден. Моля, въведете пълен и коректен URL, като http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
bg: Навигация на книгата

en: !a comments per page
bg: !a коментара на страница

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: Taxonomy vocabulary
bg: Речник от таксономията

en: 1 year | @count years
bg[0]: 1 година
bg[1]: @count години

en: 1 week | @count weeks
bg[0]: 1 седмица
bg[1]: @count седмици

en: 1 min | @count min
bg[0]: 1 мин.
bg[1]: @count мин.

en: 1 sec | @count sec
bg[0]: 1 сек.
bg[1]: @count сек.

en: Black
bg: Черен

en: Greek
bg: Гръцки

en: contains
bg: съдържание

en: Edit rule
bg: Редакция на правила

en: Joined
bg: Регистриран

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Edit forum
bg: Редактирай форум

en: Default order
bg: Ред по подразбиране

en: Containing any of the words
bg: Съдържа която и да е от думите

en: Containing the phrase
bg: Съдържа фраза

en: Containing none of the words
bg: Не съдържа нито една от думите

en: Number of views
bg: Брой на прегледите

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: sort by @s
bg: сортирай по @s

en: and
bg: и

en: Save rule
bg: Запис на правило

en: !title<br />by !author<br />@date_posted
bg: !title<br />от !author<br />@date_posted

en: !title<br />by !author<br />@time ago
bg: !title<br />от !author<br />преди @time

en: by !author<br />@date_posted
bg: от !author<br />@date_posted

en: by !author<br />@time ago
bg: от !author<br />преди @time

en: Create @name
bg: Създай @name

en: @type %title has been deleted.
bg: @type %title е изтрит/a.

en: Not enabled
bg: Неактивен

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Acronym
bg: Акроним

en: Custom format
bg: Потребителски формат

en: Confirm e-mail address
bg: Потвърди e-mail адрес

en: Run cron
bg: Стартирай cron

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bg: Файлът %file не може да бъде съхранен. Неизвестна грешка.

en: Book outline
bg: Съдържание на книгата

en: Revision information
bg: Информация за редакция

en: Dashboard
bg: Табло

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.

en: Localization
bg: Локализация

en: Main menu
bg: Основно меню

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bg: Потребителят %name е използвал връзката за начална верификация на %timestamp.

en: New user: %name (%email).
bg: Нов потребител: %name (%email).

en: Username or e-mail address
bg: Потребителско име или имейл адрес

en: No fields available.
bg: Няма налични полета

en: Alias: @alias
bg: Синоним: @alias

en: No alias
bg: Липсва синоним

en: Custom URL
bg: Други

en: form
bg: форма

en: Abbreviation
bg: Съкращение

en: Inserted
bg: Вмъкнато

en: The title of the comment.
bg: Заглавие на коментара.

en: Poll
bg: Гласуване

en: Browser session ID of user that visited page.
bg: ID на сесията за потребителя, който е посетил тази страница.

en: Title of page visited.
bg: Заглавия на посетените страници.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
bg: Вътрешен път до посетената страница (отнасящ се до коренната директория на Drupal)

en: Referrer URI.
bg: URI на рефърър

en: Hostname of user that visited the page.
bg: Името на хоста на потребителя посетил тази страница.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
bg: Време в милисекунди изминало за зареждането на страницата.

en: Timestamp of when the page was visited.
bg: Времеви маркер, кога е посетена страницата.

en: contact
bg: контакт

en: Recent blog posts
bg: Последни мнения в блога

en: Who's new
bg: Нови потребители

en: Contact form
bg: Форма за контакти

en: Rule type
bg: Тип правило

en: Advanced forum style
bg: Стил на форума

en: Choose which style to use for your forums. This will apply independent of site theme.
bg: Изберете стил за форума. Той е независим от основния стил за сайта.

en: Get the number of new comments per forum on the forum list
bg: В списъка на форумите, показва броя на новите мнения във всеки форум.

en: Core forum shows the number of new topics. If checked, Advanced Forum will get the number of new comments as well and show it under "posts" on the forum overview. Slow query not recommended on large forums.
bg: Може да натоварва сървъра.

en: Last Page
bg: Последна страница

en: Configure Advanced Forum with these settings.
bg: Advanced forum mit diesen Einstellungen konfigurieren

en: Enables the look and feel of other popular forum software.
bg: Aktiviert das Erscheinungsbild anderer populärer Forum-Software.

en: What's Going On?
bg: Какво ново?

en: Currently active users: !current_total (!current_users users and !current_guests guests)
bg: Активни потребители в момента: !current_total (!current_users регистрирани и !current_guests гости)

en: Topics: !topics, Posts: !posts, Users: !users
bg: Теми: !topics, Мнения: !posts, Потребители: !users

en: Latin
bg: Латински

en: Vietnamese
bg: Виетнамски

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона

en: View recent blog entries
bg: Преглед на последните блог записи

en: Read !username's latest blog entries.
bg: Прочетете последните блог публикации на !username.

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Ampersand
bg: Амперсанд

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
bg: Брой коментари, които дадена тема трябва да съдържа за да се счита за "обсъждана".

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
bg: Този език по подразбиране на акаунта за имейли, и предпочитания език за показване на сайта.

en: Submission form settings
bg: Изпращане настройки форма

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
bg: Лесното за разчитане от машина име може да съдържа само малки букви, цифри и долни черти.

en: An error occurred and processing did not complete.
bg: Възникна грешка и обработката не е завършена.

en: Supports configurable user profiles.
bg: Поддържа потребителски профили, които могат да се конфигурират.

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: Popular content
bg: Популярно съдържание

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Content translation
bg: Превод на съдържанието

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
bg: Допълнителни инструкции бяха изпратени на вашия имейл адрес.

en: Text format
bg: Текстов формат

en: <a href="@login">Login</a> to post new content in forum.
bg: <a href="@login">Моля идентифицирайте се</a> за да публикувате коментари във форума.

en: The name of the site.
bg: Името на сайта.

en: Hello <strong>@username</strong>
bg: Здравей <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
bg: Покажи преките пътища

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Text formats
bg: Входни формати

en: Image styles
bg: Размери на изображения

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Public files
bg: Публични файлове

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
