Open Outreach (7.x-1.10) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Add terms
fi: Lisää termejä

en: My account
fi: Oma käyttäjätilini

en: Configure site
fi: Sivuston asetukset

en: Option: Pass any additional field that should be added in the term. Array should be "field_name|value".
fi: Vaihtoehdot: Vie mikä tahansa kenttä joka pitäisi lisätä termiin. Jono tulisi olla "kentän_nimi|arvo".

en: Option: Pass term weight. Value should be "weight".
fi: Vaihtoehto: Lähetä termin paino. Arvon tulisi olla "paino".
