Open Outreach (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ht: Aktif

en: actions
ht: Aksyon

en: Database type
ht: Jan baz de done

en: Database name
ht: Nom baz de done

en: Action '%action' added.
ht: Aksyon '%action' ajoute

en: My account
ht: My account (AK)

en: Track page visits
ht: Swiv paj vizit
