Open Outreach (7.x-1.26) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Contact
cy: Cyswllt

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: My account
cy: Fy nghyfrif

en: Save and continue
cy: Cadw a pharhau
