Open Outreach (7.x-1.27) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Register
eu: Erregistratu

en: Content
eu: Edukia

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: My account
eu: Nire kontua

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu
