Open Outreach (7.x-1.27) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Content
pt: Conteúdo

en: Read more
pt: Ler mais

en: Updates
pt: Atualizações

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: Add terms
pt: Adicionar termos

en: My account
pt: A minha conta

en: Save and continue
pt: Guardar e continuar
