Open Outreach (7.x-1.31) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Register
gl: Rexistrar

en: Content
gl: Contido

en: Read more
gl: Ler máis

en: Contact
gl: Contacto

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Add terms
gl: Engadir termos

en: My account
gl: A miña conta

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar
