Open Outreach (7.x-1.32) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Content
ur: متن

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: URL
ur: یو آر ایل

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
