Open Outreach (7.x-1.33) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Register
he: הרשמה

en: Content
he: תוכן

en: Read more
he: קראו עוד

en: URL
he: כתובת URL

en: Contact
he: יצירת קשר

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Add terms
he: הוספת סיווגים

en: My account
he: החשבון שלי

en: Save and continue
he: שמירה והמשך
