Open Outreach (7.x-1.34) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Register
da: Opret konto

en: Content
da: Indhold

en: Read more
da: Læs mere

en: Updates
da: Opdateringer

en: Contact
da: Kontakt

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Add terms
da: Tilføj ord

en: My account
da: Min konto

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt
