Open Outreach (7.x-1.35) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Register
sv: Registrera

en: Content
sv: Innehåll

en: Read more
sv: Läs mer

en: Updates
sv: Uppdateringar

en: Contact
sv: Kontakt

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Add terms
sv: Lägg till termer

en: My account
sv: Mitt konto

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare
