Open Outreach (7.x-1.35) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: URL
ug: ئادرېس

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: My account
ug: ھساباتىم
