Open Outreach (7.x-1.36) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Register
ar: التسجيل

en: Content
ar: المحتوى

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: URL
ar: العنوان URL

en: Updates
ar: التحديثات

en: Contact
ar: اتصل

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Add terms
ar: إضافة مصطلحات

en: My account
ar: حسابي

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة
