Open Outreach (7.x-1.36) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Contact
bs: Kontakt

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: My account
bs: Moj profil

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
