Open Outreach (7.x-1.36) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Content
lv: Saturs

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Contact
lv: Kontakti

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Add terms
lv: Pievienot terminus

en: My account
lv: Mans konts

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt
