Open Outreach (7.x-1.38) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: My account
bo: ངའི་ཐོ་ཁོངས
