Open Outreach (7.x-1.38) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Register
lt: Registruotis

en: Content
lt: Turinys

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Contact
lt: Kontaktai

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Add terms
lt: Pridėti terminus

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti
